POLECAMY
Album "Matka i żony" w klubie Fama promować będzie zespół Mikromusic. Koncert 26 listopada.
- "Matka i żony" to jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. Jeśli poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm - opowiada Natalia Grosiak, wokalistka zespołu. Nowa płyta Mikromusic ukazała się 2 października. Płytę zapowiedział singiel pod tytułem "Krystyno" (premiera miała miejsce na początku sierpnia), we wrześniu zaś ukazał się singiel "Bezwładnie", w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji