Minikoncert na żywo. Zabrzmią utwory w niecodziennych wersjach [WIDEO]

2020.05.08 08:01
Zespół Tubis Trio świetnie zagrał w klubie Fama w 2019 roku, więc tegoroczny, kwietniowy koncert zapowiadał się bardzo obiecująco. Niestety, z wiadomych względów nie mógł się odbyć. Na fanów czeka jednak niespodzianka.
Minikoncert na żywo. Zabrzmią utwory w niecodziennych wersjach [WIDEO]
Fot: Bolewski i Tubis

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na minikoncert na żywo duetu Bolewski i Tubis. Będzie to wyjątkowa okazja, aby posłuchać ich nowych utworów w niecodziennych, domowych wersjach.

Muzycy zaprezentują premierowe single "Twój ślad" oraz "Ocean" pochodzące z najnowszej płyty "Bez końca", której premiera zaplanowana jest na wrzesień 2020 roku. Przypomną także kilka utworów z pierwszej płyty "Lunatyk" (wyd. 2018).Bolewski & Tubis to duet, który tworzą śpiewający i grający na perkusji Radek Bolewski oraz grający na fortepianie i syntezatorze basowym Maciej Tubis. W całkowicie unikatowy sposób połączyli grę na czterech instrumentach akustycznych bez dodawania jakichkolwiek elektronicznych sampli czy loopów.

Nowy album "Bez końca" opowiadać będzie o uczuciu ulotności i związanej z nią potrzebie zostawienia śladu. To w nas, ludziach, zapisana jest chęć bycia zapamiętanym, pozostawienia po sobie czegoś ważnego - poprzez miłość, sztukę, kreatywność, relacje międzyludzkie, troskę o najbliższe otoczenie i planetę. Po cichu muzycy marzą i chcą wierzyć, że to co piękne i wartościowe nigdy nie przeminie. O tym właśnie jest ten album.

Transmisja koncertu odbędzie się w sobotę (9.05) o godz. 18.00 na FB Białostockiego Ośrodka Kultury.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

788 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39