POLECAMY
Łatwo nie było, bo jury musiało wybierać wśród około 6 tys. prac. Jednak udało się - misiowy konkurs został rozstrzygnięty.
Nie tak dawno informowaliśmy o "misiowym" konkursie dla najmłodszych organizowanym przez białostocką Fabrykę Misia. Sprawdź: "Misiowy" konkurs dla najmłodszych. Można wygrać m.in. wycieczkę do Disneylandu. Choć rozstrzygnięcie konkursu nie było łatwe, szczególnie z uwagi na to, że nadesłano około 6 tys. prac, jury dało radę i wyłoniło zwycięzcę, a raczej zwyciężczynię. Miejsce I zajęła Anna Łukowska, która w nagrodę wyjedzie do Disneylandu. Dziewczynka otrzyma także jednorazową wejściówkę na zabawę w Fabryce Misia bez limitu dla swojej klasy lub grupy. Miejsca II i III przypadły, kolejno, Wiktorii Staroście oraz Wandzie Kociakowskiej. Przyznano także wyróżnienia. - Bardzo nas cieszy tak duża ilość prac nadesłanych, bo daje nam to siłę i radość aby zrobić w następnym roku jeszcze większy i bardziej huczny konkurs - mówią organizatorzy. Portal BiałystokOnline był patronem medialnym konkursu.
Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji