Młode zespoły na start. Koncert w Famie [WIDEO]

2019.09.02 07:59
Białostockie zespoły Waterville i Imagery wystąpią podczas najbliższego koncertu z cyklu Echa. Impreza odbędzie się w sobotę (7.09).
Młode zespoły na start. Koncert w Famie [WIDEO]
Fot: Waterville

Wokalistką zespołu Waterville jest Hiacynta Szulc pochodząca z Ełku, obecnie mieszkająca w Białymstoku. W dzieciństwie występowała w wieloosobowym zespole rodzinnym (folk), uczęszczała do szkoły muzycznej, jest multiinstrumentalistką. Reszta składu to ludzie związani m.in. z białostockim Overdriven Group.

Imagery tworzą doświadczeni muzycy, reprezentujący scenę post-rockową, alternatywną, ale także wywodzący się z akademii muzycznych i grających na co dzień klasykę. I taka jest właśnie ich muzyka - łącząca post-rockowy chłód z klasycznym ciepłem, ścianę dźwięku z brzmieniami bardziej intymnymi. Trzon zespołu stanowią Bartosz Niedźwiecki, Mateusz Daniel Kołos i Iga Marta Ludkiewicz, na żywo zespół jednak poszerza swój skład o perkusistę i basistę. Zespół ma na koncie jedną epkę i kolejną w drodze. Muzyka Imagery była prezentowana m.in. na antenie Trójki oraz dostrzeżona przez niemiecki magazyn "Gezeitenstrom - Musikmagazin".Cykl Echa organizuje Białostocki Ośrodek Kultury. Prezentują się w nim młode lokalne zespoły. Grały już: Kreha, Yukaa i #plac_zabaw.

Początek imprezy o godz. 20.00 w klubie Fama. Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz też: Echa: Waterville / Imagery

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1140 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39