Dom

Mnóstwo kwiatów, drzew i krzewów. Wiosenne targi w Szepietowie

2019.04.09 11:35
Wiosenne Targi Ogrodnicze, Targi Pszczelarskie i Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego to największe wydarzenie ogrodnicze na Podlasiu. W tegorocznej, 23. edycji udział weźmie ponad 150 wystawców z północno-wschodniej Polski oraz z całego kraju.
Mnóstwo kwiatów, drzew i krzewów. Wiosenne targi w Szepietowie
Fot: materiały organizatora
Zdjęcie archiwalne

Każdy znajdzie coś dla siebie

Targi Ogrodnicze to bogata oferta, na którą składają się m.in. materiał roślinny, artykuły ogrodnicze, maszyny, narzędzia oraz sprzęt ogrodniczy, nawozy i środki ochrony roślin, akcesoria do nawadniania, torfy, podłoża, elementy małej architektury krajobrazu, meble ogrodowe czy grille.

Wydarzenie dedykowane jest profesjonalnym ogrodnikom, jak i amatorom, czyli wszystkim miłośnikom ogrodów. Część ekspozycji, w związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi, poświęcona będzie artykułom florystycznym i dekoracyjnym. Można będzie podziwiać i zakupić tradycyjne pisanki, palmy oraz inne ozdoby świąteczne. Swoją ofertę zaprezentują wytwórcy tradycyjnych i naturalnych produktów. Na stoiskach znajdziemy m.in. miody, wędliny, chleby, sery, kwas chlebowy, rękodzieło, świece z naturalnego wosku, dekoracje z wikliny.

Na targach w Szepietowie spotkają się profesjonaliści, którzy podzielą się ze zwiedzającymi wiedzą, doświadczeniem i innowacyjnym podejściem do tematu ogrodnictwa.

Nie zabraknie atrakcji

W programie dwudniowego wydarzenia znajdzie się też sporo atrakcji dla całych rodzin. Najmłodsi będą mogli wziąć udział np. w konkursie "Dziecko bezpieczne na wsi" organizowanym przez PODR Szepietowo, KRUS Białystok oraz PIP Białystok.

Targi Budownictwa Wiejskiego

Równocześnie z Targami Ogrodniczymi odbędą się Targi Budownictwa Wiejskiego. Jest to szczególnie ciekawy temat dla hodowców zwierząt, dla których wielkopowierzchniowe budynki są niezbędną infrastrukturą.

Portal Miejski BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Zobacz szczegóły: Wiosenne Targi Ogrodnicze, Targi Pszczelarskie i Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

1597 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39