Mocne premiery w kinach Helios! Jakie filmy zobaczymy na ekranach?

2024.05.23 07:34
Kino Helios przybywa z nowym repertuarem na nadchodzący kinowy tydzień (24-30 maja). Na ekranach będzie można zobaczyć premierowo produkcje: "Furiosa: Saga Mad Max", "Strażniczka smoków" i "Jutro będzie nasze". Oprócz tego Helios zaprasza na przedpremierowe seanse.
Mocne premiery w kinach Helios! Jakie filmy zobaczymy na ekranach?
Fot: Kadr z filmu "Jutro będzie nasze"

Kino Helios zaprasza na przedpremiery filmów:

"Garfield" to kontynuacja przygód uwielbianego rudego kota, miłośnika lasagne, który nie cierpi poniedziałków. Pewnego dnia Garfield i jego psi przyjaciel Odie zostają porwani przez uliczny gang zwierząt. Okazuje się, że powód ich porwania jest związany z przeszłością ojca Garfielda, Viciem. Cała trójka musi wziąć udział w napadzie na farmę mleka, aby wyrównać rachunki z przeszłości Vica wobec jednej z porywaczy, kotki Jinx. Na farmie poznają również dwie krowy, które zostały rozdzielone, mimo łączącej ich wielkiej miłości. Garfield, Odie i Vic postanawiają pomóc również zakochanym. Film będzie można obejrzeć przedpremierowo w kinach Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

"Puchatek: Krew i miód 2" to mrożący krew w żyłach slasher, który przedstawia mroczną wersję historii Kubusia Puchatka. Kiedy Krzyś dorósł i zapomniał o przyjaciołach ze Stumilowego Lasu, Kubuś Puchatek ze swoimi zwierzęcymi kompanami nauczyli się zabijać, aby przetrwać. "Puchatek: Krew i miód 2" przywraca Krzysiowi dramatyczne wspomnienia z dzieciństwa. W tym czasie Kubuś Puchatek planuje dopaść Krzysia oraz każdego uczestnika imprezy urodzinowej sprzed wielu lat. Produkcja będzie prezentowana w kinach Helios w Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

Premierowo będzie można obejrzeć:

"Furiosa: Saga Mad Max" to kolejna część serii Mad Max, ukazująca świat przyszłości po globalnej katastrofie. Ci, którzy przetrwali, muszą walczyć o przetrwanie w brutalnych realiach. W tej odsłonie poznajemy historię młodej Furiosy, która zostaje porwana z Zielonego Miejsca Wielu Matek przez potężną Hordę Bikerów. Po przebyciu Pustkowi, porywacze kierują się do Cytadeli, którą rządzi Wieczny Joe. Rozpoczyna się tam walka o władzę między dwoma tyranami. Furiosa musi przejść wiele prób, aby powrócić do domu. Film będzie wyświetlany na ekranach kin Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

"Strażniczka smoków" to opowieść o sierocie imieniem Ping, której udało się uwolnić ostatnią parę uwięzionych smoków. Każdy dzień spędza na pracy w pałacowym gospodarstwie, lecz pewnego dnia odkrywa swoje prawdziwe przeznaczenie – musi ocalić niezwykle cenne smocze jajo. W towarzystwie starego smoka, Ping wyrusza na pełną przygód wyprawę. Film będzie można obejrzeć w kinach Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

"Jutro będzie nasze" opowiada historię Deli, gospodyni domowej, której codzienność wypełniona jest obowiązkami związanymi z prowadzeniem domu, pracą, opieką nad dziećmi oraz łagodzeniem złych humorów męża. Kobieta obawia się, że jej córkę, która przygotowuje się do zamążpójścia, czeka podobny los. Pewnego dnia otrzymuje list, który staje się katalizatorem jej buntu i inspiruje ją do podjęcia odważnych działań oraz wprowadzenia zmian w swoim życiu. Delia decyduje się uciec przed patriarchalnym społeczeństwem i zbuntować się przeciwko brutalnemu mężowi. Produkcję będzie można zobaczyć na ekranach kin Helios w Galerii Alfa. Film będzie również prezentowany w ramach nadchodzącego Kina Kobiet.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 24-30 maja
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 24-30 maja
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 24-30 maja

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1463 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39