Mocne uderzenie stand-upu. Kabaretowa impreza

2019.01.16 12:18
Rafał Banaś i Wojtek Pięta - tych dwóch komików wystąpi podczas najbliższej imprezy pod hasłem "Mocne uderzenie stand-upu". Odbędzie się ona w piątek (18.01) w klubie Fama.
Mocne uderzenie stand-upu. Kabaretowa impreza
Fot: Wojtek Pięta/FB

Rafał Banaś to komik działający na scenie stand-upowej od 2013 r. Występował w kilku programach telewizyjnych i wygrał parę konkursów. Rafał zebrał do kupy swoje najnowsze przemyślenia oraz przygody i ma zamiar o tym wszystkim opowiedzieć ze sceny. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata, w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Obecnie Rafał przemierza Polskę ze swoim autorskim programem "Strefa komfortu", w którym w zabawny sposób porusza problemy współczesnego człowieka.

Wojtek Pięta wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie YouTube oraz improwizator sceniczny.

Imprezę poprowadzi gospodarz sceny - Mieszko Minkiewicz. Chętni mogą zgłaszać swój udział w openmic.

Początek imprezy o godz. 19.00. Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Uwaga! Impreza została przełożona na sobotę (19.01) na godz. 19.30.

Zobacz też: Białystok - mocne uderzenie stand-upu: Pięta, Banaś

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1140 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39