Mocne uderzenie stand-upu. Kabaretowa impreza

2019.03.18 10:39
Adam Van Bendler wystąpi w ramach najbliższej odsłony imprezy pod hasłem "Mocne uderzenie stand-upu". Odbędzie się ona w poniedziałek (18.03) w klubie Fama.
Mocne uderzenie stand-upu. Kabaretowa impreza
Fot: Adam Van Bendler

Swoją przygodę z komedią Adam Van Bendler zaczynał w Gdańsku na legendarnej już scenie "elżbietańska 6 na ostro" pod okiem Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego. W ciągu ostatnich kilku lat wystąpił na wszystkich najważniejszych festiwalach oraz trasach komediowych, m.in. Gala Stand-up Comedy, Antrakt Stand-up Festiwal oraz nowe trasy Stand-up Skład i Stand-up Time 2.

Pojawiał się w stacjach telewizyjnych takich jak Comedy Central, TVP oraz TVN w programie "Kuba Wojewódzki". Zaliczył ponad 500 występów na terenie całego kraju.

Jest organizatorem oraz gospodarzem wielu scen: Gdynia (Jedz, Pij, Tańcz), Sopot (Sfinks700), Gdańsk (Noce i dnie), Wejherowo (Browar Lubrow, Klub Stare Kino), Kościerzyna (Stary Browar). Brał udział w roastach Popka i Tymona Tymańskiego. Od 2 lat jeździ w trasy razem z Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim.

Napisał 4 solowe programy. W Białymstoku zaprezentuje program "Światło w tunelu". Adam występuje również na anglojęzycznych wieczorach stand-upowych.

Wszystkie fragmenty stand-upów na autorskim kanale Adama na YouTube mają prawie 3,5 miliona odsłon. Łącznie z innymi projektami filmowymi (klipy muzyczne, skecze, parodie, reklamy) prawie 10 milionów wyświetleń.

Imprezę poprowadzi Mieszko Minkiewicz. Jako support wystąpi Filip Puzyr.

Początek stand-upu o godz. 19.00 (otwarcie drzwi o godz. 18.00). Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz też: Mocne uderzenie stand-upu: Adam Van Bendler "Światło w tunelu"

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
1354 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39