Morskie zabawy na statku piratów – fantastyczna atrakcja dla najmłodszych

2021.08.13 13:19
Które dziecko nie lubi zabawy w piratów? Chyba każde uwielbia wyobrażać sobie niebezpieczne i morskie żeglugi. Teraz najmłodsi będą mieli szansę pobawić się w morskich rozbójników.
Morskie zabawy na statku piratów – fantastyczna atrakcja dla najmłodszych
Fot: pixabay.com

W sobotę (14.08) w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska najmłodsi będą mieli okazję przenieść się w świat opowieści o morskich piratach i wyprawach. Dowiedzą się o ich licznych przygodach, często zabawnych i często niebezpiecznych.

"Wizytę w świecie morskich opowieści maluchy będą mogły rozpocząć testem na pirata. W trakcie takich konkurencji, jak wyławianie monet, grze karcianej na spostrzegawczość, rzucie do celu czy przejściu przez barwny tunel najmłodsi wykażą się sprytem, zwinnością i uważnością, które są niezbędne podczas podróży statkiem piratów" - zachęcają organizatorzy.

Będą też prawdziwie pirackie bitwy morskie na papierowe kule oraz przeciąganie liny przez różne załogi.

To jednak nie koniec atrakcji, gdy dzieciom znudzi się już żeglarski świat – będą mogły pograć w kalambury oraz w wyścigach kolorowych statków. Podczas warsztatów kreatywnych będzie zaś okazja wykonania kolorowego akwarium z rybkami z papieru oraz... papierowego rekina.

Morskie spotkanie w ramach cyklu "Letnia akademia dla dzieci" odbędzie się 14 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 12.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

891 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39