MotoMikołaje 2023. Rozpalili świąteczny klimat! [ZDJĘCIA]

2023.12.05 07:00
W sobotę (2 grudnia) na ulicach Białegostoku pojawili się MotoMikołaje. Jak co roku, mieli do wykonania misję specjalną - przywieźć dzieciom odrobinę radości.
MotoMikołaje 2023. Rozpalili świąteczny klimat! [ZDJĘCIA]
Fot: MotoMikołaje FB

Nie ma świątecznej atmosfery bez ich udziału - białostoccy MotoMikołaje to prawdziwa atrakcja, ale przede wszystkim ludzie o wielkich sercach. Akcja swój początek miała w 2013 r., więc śmiało można stwierdzić, że ma już swoją tradycję.

I tym razem przyodziani w czerwone stroje motocykliści wiozący worki pełne niespodzianek pomknęli ulicami naszego miasta prosto do Folwarku Nadawki. Tam zaplanowano ognisko i spotkanie z dziećmi z domów dziecka, do których powędrowały zgromadzone prezenty.

Jak zwykle, barwną paradę oglądało sporo osób - a było na co popatrzeć. Motocykliści starali się jak najbardziej upodobnić do kochanego przez dzieci świętego z dalekiej Laponii, a niektórzy puścili wodze fantazji jeszcze bardziej, fantazyjnie ozdabiając swoje pojazdy. Ponadto w charytatywnym konwoju znalazł się także zabytkowy autobus - Autosan H9-20.32 "Rentgen", który sam w sobie stanowił nie lada atrakcję.

Wasza liczna obecność uczyniła tę paradę niezwykle wyjątkową. Dziękujemy, że byliście z nami, rozpalając świąteczny klimat na ulicach naszego pięknego miasta! - napisali w mediach społecznościowych organizatorzy. Do zobaczenia za rok!

ms
24@bialystokonline.pl

1094 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39