MOTOPUB - pierwsze w Białymstoku miejsce dla fanów motoryzacji

2013.06.17 00:00
Rozpoczął się sezon letni. Po zimowej aurze na ulice Białegostoku wyjechali fani dwóch, trzech, jak i czterech kółek. Każdy klub organizuje swoje spotkania. Do tej pory miejscem zjazdów był zazwyczaj plac na Krywlanach lub, w razie deszczu, parkingi pod galeriami handlowymi. Teraz dla fanów motoryzacji pojawiła się nowa alternatywa. W Białymstoku powstał pierwszy w mieście MOTOPUB.
MOTOPUB - pierwsze w Białymstoku miejsce dla fanów motoryzacji
Fot: MOTOPUB
Lokal MOTOPUB mieści się przy ul. Młynowej 14. Fani motoryzacji mają do dyspozycji duży parking

MOTOPUB jest pierwszym w Białymstoku miejscem, w którym fani motoryzacji mogą spotkać się w luźnej atmosferze z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, napić się czegoś, niekoniecznie z procentami, oraz zjeść smacznie i do syta. Stolica Podlasia ma wiele tradycji związanych z motoryzacją oraz szerokie grona osób, które się tym pasjonują, więc MOTOPUB stał się naturalną tego konsekwencją.

MOTOPUB to miejsce dla każdego fana motoryzacji

Nowy lokal działa w Białymstoku od 1 maja 2013 roku. Nastawiony jest na wszystkich fanów motoryzacji. Zadomowią się tutaj zarówno motocykliści (bez względu na to, czym jeżdżą), jak i zwolennicy sportów samochodowych, klubów samochodowych czy grup offrodowych.

- Nie musisz czynnie jeździć, by do nas zajrzeć. Jeśli czujesz ten specyficzny klimat wolności, którego ikoną jest droga i muzyka rockowa - poczujesz się tu naprawdę dobrze! – zachęca Michał Antoniuk, współwłaściciel MOTOPUB-u.

Sami założyciele MOTOPUB-u od kilku lat jeżdżą na motocyklach różnego rodzaju. Prywatnie wybrali motocykle turystyczne, ale klimaty enduro są im również bliskie. W tym czasie fanom motocykli udało się odwiedzić wiele europejskich krajów i przejechać Polskę wzdłuż i wszerz. Niestety po powrocie do domu motocyklistom brakowało w Białymstoku miejsca nastawionego właśnie na miłośników motoryzacji.

- W wielu miejscach na świecie spotkaliśmy takie puby, więc dlaczego nie w Białymstoku? – mówi Antoniuk.

W MOTOPUB-ie każdy dzień dla fanów jest dniem wyjątkowym. W przyszłości planowane jest przeniesienie do białostockiego lokalu ogólnopolskiego zwyczaju środy motocyklowej.

Motoryzacyjne akcenty i ogromne dania dla klientów

Samo wnętrze MOTOPUB-u pokazuje klientom, gdzie się znaleźliśmy. Na ścianach widnieje graffiti, oczywiście o tematyce moto. Poza tym w lokalu znajdziemy wiele elementów samochodowych i motocyklowych, m.in.: koła, silniki, tłoki, ramy i inne.

- Wystrój cały czas ewoluuje. Zapraszamy do przynoszenia zdjęć ze swoimi maszynami oraz mandatów - wszystkie wywiesimy – zachęcają właściciele MOTOPUB-u.

W lokalu przy ul. Młynowej 14 w Białymstoku możemy usłyszeć rocka we wszystkich jego odmianach. Właściciele zapraszają również na koncerty zespołów rockowych, a we wtorki scena jest udostępniana na klasyczne karaoke. Oczywiście śpiewane są jedynie dobre kawałki rocka.

Poza dobrą muzyką, lokal to też wyśmienite dania. W ofercie MOTOPUB-u znajdziemy wiele potraw z grilla: boczek, karkówka, pierś z kurczaka oraz specjalność lokalu, jaką jest golonka. Duże zestawy na pewno sprostają nawet najbardziej wygłodniałym klientom. Do tego talerze przekąsek: tych mniejszych (sery, oliwki i mięso) oraz większych (mięso - różne rodzaje, frytki i sosy). Motocykliści oraz zaprzyjaźnione grupy mogą liczyć na ofertę specjalną.

Do odwiedzania lokalu zachęca także duża sala i ogródek. W MOTOPUB-ie znajduje się też rzutnik. Będą na nim wyświetlane transmisje różnego rodzaju sportów motorowych, filmy tematyczne oraz mecze.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Odwiedź stronę: MOTOPUB

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

840 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39