Motoryzacja, targi vintage i gwiazda Masterchefa. To już w ten weekend!

2024.04.11 07:40
Pyszne jedzenie, motoryzacja i produkty vintage w jednym miejscu. Brzmi jak marzenie, które już niedługo stanie się rzeczywistością. Nadchodzi kolejny Festiwal Lokalnego Jedzenia, połączony z Targami Motoryzacyjnymi oraz Targami Staroci i Rękodzieła.
Motoryzacja, targi vintage i gwiazda Masterchefa. To już w ten weekend!
Fot: Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe S.A./Facebook

Mówi się, że nic tak nie łączy ludzi jak jedzenie. Jest to uniwersalny język, który przekracza wszelkie granice. Dlatego też, w poszukiwaniu wyjątkowego doświadczenia kulinarnej podróży, nie trzeba szukać daleko, ponieważ w Białymstoku odbędzie się kolejny Festiwal Lokalnego Jedzenia. Jednym z punktów tego wydarzenia będzie obecność Master Truck by Mariusz Kisiel, czyli food trucka prowadzonego przez wicemistrza dziesiątej edycji popularnego programu kulinarnego MasterChef. Mariusz Kisiel, mieszkaniec Białegostoku, połączył swoje doświadczenie z pasją, a teraz nie tylko serwuje wyśmienite dania, lecz także przekazuje opowieść o smaku, tradycji i sercu włożonym w każdy kęs.

Oprócz tego, na Festiwalu Lokalnego Jedzenia obecny będzie PLAN B street food, Krymskie Czebureki, Kurczak z rożna i Bagieta na kółkach. Od tradycyjnych czebureków po soczystego kurczaka, oferta będzie niezwykle różnorodna. Miłośnicy kulinariów będą mieli okazję spróbować wiele ciekawych potraw, które z pewnością rozbudzą kubki smakowe.

Jednak to nie tylko smakosze będą mieli powody do radości, ale także miłośnicy motoryzacji i rzeczy vintage, ponieważ w planie są również Targi Motoryzacyjne oraz Targi Staroci i Rękodzieła, które odbędą się w niedzielę (14 kwietnia). Od nowoczesnych po zabytkowe samochody, przez militarne machiny - to wszystko i wiele więcej będzie można zobaczyć na miejscu. Przy stoiskach z antykami, meblami czy porcelaną, będzie można spotkać lokalnych artystów, tworzących z pasją unikatowe dzieła sztuki, takie jak biżuteria, obrazy czy witraże.

Wydarzenia potrwają od soboty (13 kwietnia) do niedzieli (14 kwietnia) na giełdzie Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego.

Więcej informacji:
Festiwal Lokalnego Jedzenia
Targi Motoryzacyjne
Targi Staroci i Rękodzieła

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

818 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39