Może jesteśmy genialni, a nie umiemy o tym opowiedzieć? Darmowe spotkanie

2017.04.05 11:15
W czwartek (6.04) o godz. 18.00 będzie okazja do uczestnictwa w kolejnym spotkaniu TechKlubu. Tematem będzie storytelling oraz budowanie marki w organizacjach pozarządowych i firmach.
Może jesteśmy genialni, a nie umiemy o tym opowiedzieć? Darmowe spotkanie
Fot: pixabay.com

Często jesteśmy przekonani, że to, co robimy, jest najlepsze na świecie, wprost genialne. A później dziwimy się, że nikt o naszych działaniach nie słyszał. A może naprawdę jesteśmy świetni, tylko nie umiemy o tym dobrze opowiedzieć? Jak to zmienić? Nad tym zastanawiać się będą prelegenci i uczestnicy najbliższego spotkania białostockiego TechKlubu. Storytelling i budowanie marki w organizacjach pozarządowych i firmach to jego temat.

Organizatorzy zaprosili 2 specjalistów, którzy podzielą się z zainteresowanymi swoją wiedzą.

Dominik Sołowiej to dziennikarz, web marketer i coach. Jego specjalnością jest marketing polityczny, public relations, marketing narracyjny, reklama i problematyka nowych mediów. Jest autorem publikacji "Kompendium Innowacji Społecznych" i współautorem książki "Przewodnik po świecie mediów".

Z kolei Grzegorz Grzybek, absolwent Szkoły Mistrzów Reklamy w Warszawie i Socjologii w Białymstoku, to twórca strategii marketingowych dla lokalnych instytucji i firm m.in. z branży motoryzacji i odzieży. Współpracował przy projektach m.in. dla Opery i Filharmonii Podlaskiej czy Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

Sprawdź: Techklub Białystok

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

832 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39