Możecie wygrać zaproszenia na nowy spektakl Teatru Dramatycznego [KONKURS]

2015.12.22 00:00
"Bigbit Milicja" to spektakl, którego akcja toczy się w sylwestra 1969 roku. W naszym konkursie możecie wygrać zaproszenia na przedstawienia już w nowym roku.
Możecie wygrać zaproszenia na nowy spektakl Teatru Dramatycznego [KONKURS]
Fot: Emilia Siemakowicz

Sukces spektaklu "Tango Prohibicja" opowiadającego o nocy sylwestrowej 1939 roku spowodował, że Teatr Dramatyczny zaprasza na drugą odsłonę niekonwencjonalnej i bezpruderyjnej śpiewogry.

"Bigbit Milicja" to spektakl, którego akcja toczy się dokładnie 30 lat później, w Sylwestra 1969 roku, gdy kończy się dekada pełna ciężkich historycznych wydarzeń społeczno-politycznych. Z bigbitowym rytmem w tle, który wzmacniał pogodę ducha i odczarowywał szarą rzeczywistość obywateli PRL-u, widzowie przeniosą się do nietypowej Klubokawiarni, aby spotkać tam piosenkarkę, artystkę malarkę, literata intelektualistę, bikiniarza i ambitnego milicjanta, który nie potrafi zdecydować, po której stronie kurtyny chce stać.

Piosenki Karin Stanek, Kasi Sobczyk, Skaldów, Niebiesko-Czarnych, Czerwono-Czarnych, Czerwonych Gitar, Czesława Niemena, Krzysztofa Klenczona, Piotra Szczepanika i innych znalazły się w sylwestrowym programie artystycznym Klubokawiarni, który przede wszystkim śmieszy i bawi ukazując absurdy PRL-u.

Wygraj zaproszenie: Konkurs

Więcej o spektaklu: Szalony sylwester. Przeboje na żywo i zabawa do rana

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1224 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39