Można ją znać z The Voice Kids. Podlaska artystka wystąpi w Białymstoku [KONKURS]

2024.03.19 16:40
Wielu z nas pamięta Nikolę Wądołowską, która w 2021 roku wystąpiła w 4 edycji programu The Voice Kids. Jej głos będzie można ponownie usłyszeć w ramach koncertu w Klubie Fama.
Można ją znać z The Voice Kids. Podlaska artystka wystąpi w Białymstoku [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Koncert Nikola Wądołowska x Groove Matters odbędzie się w niedzielę (24 marca) w Klubie Fama.

Nikola Wądołowska x Groove Matters

Nikola Wądołowska to młoda artystka z miejscowości Krupniki (gm. Choroszcz), która zyskała rozgłos dzięki swojemu udziałowi w programie The Voice Kids. Jej występ w 5 odcinku, gdzie wykonała piosenkę "Nie kłami" Dawida Podsiadły. Mająca ówcześnie 13 lat Nikola zachwyciła swoim talentem, stając się jedną z ulubienic publiczności. Dołączając do drużyny Dawida Kwiatkowskiego nie zdobyła głównej nagrody programu, jednak nie zniechęciło jej to w kontynuowaniu pasji i kariery muzycznej.

Obecnie, mając 16 lat, Nikola rozwija swoje umiejętności w 4. klasie II stopnia szkoły muzycznej. Jest także stypendystką prezydenta miasta Białegostoku w dziedzinie twórczości artystycznej za rok 2019/2020. Ponadto, zdobyła wiele nagród na różnych konkursach muzycznych.

Oprócz licznych sukcesów, Nikola Wądołowska jest obecnie częścią projektu Nikola Wądołowska x Groove Matters. Inicjatywa ta narodziła się z pomysłu pianisty Żeni Karpiewicza, który połączył w nim instrumentalistów, którzy doskonale czują muzykę soul, gospel i r’n’b. Efektem owego połączenia stały się Live Sessions w Studio Rembrandt Polskiego Radia Białystok. Pozytywny odbiór nagrań zainspirował zespół do kolejnego kroku - występu na żywo przed publicznością.

Podczas koncertu na scenie towarzyszyć młodej artystce będą wokalistki Ania Blejda, Malwina Zieniewicz, Patrycja Kuprjanowicz, pianista Żenia Karpiewicz, gitarzysta Maciej Samluk, basista Tomek Gąsowski, perkusista Maciej Dziemski oraz goście.Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na koncert. Aby je zdobyć, można wziąć udział w konkursie dostępnym TUTAJ.

WIĘCEJ INFORMACJI: Koncert Nikola Wądołowska x Groove Matters

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

823 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39