Można kupić bilety autobusowe za 1 zł. Rusza druga tura promocji

2017.10.02 12:59
W poniedziałek (2.10) rusza druga tura promocji "Bilet BKM za 1 zł z Masterpss od mPay". Poprzednia akcja cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród białostoczan.
Można kupić bilety autobusowe za 1 zł. Rusza druga tura promocji
Fot: ESD

Można taniej podróżować komunikacją miejską. A wszystko w ramach akcji "Bilet BKM za 1 zł z Masterpass od mPay". Wystarczy tylko kupić bilet telefonem komórkowym przy użyciu aplikacji mPay i portfela cyfrowego Masterpass.

Jak kupić bilet za złotówkę?

Chcąc kupić tani bilet, należy pobrać aplikację mPay na stronie internetowej. Można też pobrać ją w sklepie z aplikacjami.

Podczas uruchamiania aplikacji pierwszy raz konieczna będzie krótka rejestracja, podczas której trzeba podać swoje dane, numer telefonu i adres e-mail. Każdy użytkownik ustala swój indywidualny 4-cyfrowy kod PIN (jest konieczny, by zatwierdzić przeprowadzane transakcje).

W akcji "Bilet BKM za 1 zł z Masterpass od mPay" mogą uczestniczyć posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych. Chcąc płacić nimi za bilety, trzeba zarejestrować się w cyfrowym portfelu mPay Wallet. Można to zrobić na stronie internetowej lub bezpośrednio w aplikacji. Następnie należy wejść do zakładki "Karty płatnicze", później wybrać opcję "Dodaj kartę" i wypełnić formularz potrzebnymi danymi (wybrana przez siebie nazwa karty, jej numer i data ważności oraz kod CVC - trzy ostatnie cyfry, które zostały wydrukowane na odwrocie karty obok paska podpisu).

Aby wszystko przebiegało bezpiecznie, w aplikacji można płacić jedynie zweryfikowanymi kartami. W tym celu po dodaniu karty trzeba zalogować się na stronie swojego banku, a później sprawdzić w historii transakcji losową kwotę z przedziału od 1 do 5 zł, jaką karta została obciążona. Następnie wprowadza się kwotę w aplikację bądź na stronie internetowej. Wtedy karta staje się w pełni aktywna i właściciel może korzystać już z promocji. Należy pamiętać, że obciążenie jest tymczasowe - po zakończeniu procesu weryfikacji środki zostaną zwrócone.

Aby kupić bilet trzeba: uruchomić mPay, wskazać miasto i potrzebny bilet. Następnie wybieramy mPay Wallet jako metodę płatności i wprowadzamy ustalony wcześniej PIN.
Dokonanie zakupu w aplikacji jest równoznaczne ze skasowaniem biletu. Podczas kontroli należy wejść do zakładki "kontrola biletów". Ważną informacją jest też to, że można wykonać tę czynność nawet jeśli w telefonie nie ma aktywnego połączenia z Internetem.

Więcej szczegółów dotyczących promocji można znaleźć na stronie mpaybilety.pl. Dodatkowe informacje są też udzielane telefonicznie pod numerem telefonu 48 34 390 55 57.

Jakie przejazdy mogą być tańsze?

Promocją są objęte bilety jednorazowe o wartości między 1,10 zł a 5 zł. Z przejazdów można skorzystać wielokrotnie. Jak informują organizatorzy akcji, rabat jest naliczany automatycznie podczas każdej transakcji.

Lista biletów objętych promocją:

- ulgowy strefa B+G2+G3+G4
- normalny strefa G2+G3
- normalny strefa G3+G4
- ulgowy strefa B+G2+G3
- ulgowy strefa G2+G3+G4
- normalny strefa B
- ulgowy strefa B+G2
- normalny strefa G2
- normalny strefa G3
- normalny strefa G4
- ulgowy strefa G2+G3
- ulgowy strefa G3+G4
- ulgowy strefa B
- ulgowy strefa G2
- ulgowy strefa G3
- ulgowy strefa G4

Promocja trwa do końca roku bądź do wyczerpania promocyjnych biletów (100 tys. sztuk).

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1246 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39