Można kupić kalendarz z niezwykłymi zdjęciami. Modelami zostały psy ze schroniska

2017.11.15 11:47
Podopieczni Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku pojawili się na zdjęciach w charytatywnym kalendarzu.
Można kupić kalendarz z niezwykłymi zdjęciami. Modelami zostały psy ze schroniska
Fot: Magdalena Właszek

Wolontariusze z białostockiego schroniska wpadają na różne pomysły, by pomóc swoim podopiecznym.

- Kolejnym, nowym pomysłem jest wydanie kalendarza. Dzięki temu możemy trafić bezpośrednio do domów, firm, instytucji, do ludzi, którzy spojrzą na te uśmiechnięte czworonogi jak wolontariusze! Kto wie, może zaowocuje to niejedną adopcją - mówi koordynatorka wolontariatu Justyna Januszyk.

Zdjęcia wykonała Magdalena Właszek, która, jak sama przyznaje, chciała pokazać niezwykłą więź, jaka zrodziła się między czworonogami a wolontariuszami, którzy poświęcają im swój wolny czas:

- Chciałam uchwycić tę całą miłość, radość i zrozumienie, które towarzyszą ich wspólnym spotkaniom i spacerom. Mam nadzieję, że inne osoby, oglądając fotografie, zauważą to i być może zakochają się w tych bezdomniakach.

Łącznie wyprodukowano 350 kalendarzy, które w środę (15.11) trafiły do sprzedaży. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną w całości przeznaczone na pomoc psom będącym pod opieką schroniska.

Kalendarz można nabyć w Schronisku dla Zwierząt w Białymstoku przy ul. Dolistowskiej 2, od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-19.00, w weekendy w godz. 10.00-12.00. Koszt to 25 zł.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1198 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39