Można wygrać samochód i bony na zakupy. Ciekawa akcja białostockiej galerii

2019.10.04 12:08
Któż nie lubi wygrywać? Konkursy przyciągają klientów. Wie o tym jedna z białostockich galerii, dlatego przygotowywała atrakcyjną akcję – do zgarnięcia jest samochód.
Można wygrać samochód i bony na zakupy. Ciekawa akcja białostockiej galerii
Fot: pixabay.com

Do zgarnięcia samochód i bony

Alfa Centrum przygotowała swoim klientom konkurs "Grande Promocji Zakupów". Osoby, które wezmą w nich udział mają szansę zdobyć bony podarunkowe o wartości 1000 zł, 200 niespodzianek oraz samochód – Fiata 500. Jak wiadomo, ostatnia z nagród budzi najwięcej emocji.

Konkurs nawiązuje do "La dolce vita", czyli słów wymawianych przez Włochów, gdy chcą podkreślić wyjątkowe, przyjemne chwile. Co ciekawe, mieszkańcy tego kraju prawie codziennie robią zakupy, bez pośpiechu, którego nie lubią i z przyjemnością oglądając wybierane produkty. Alfa Centrum zachęca, by wziąć z nich przykład i odwiedzić galerię, by spokojnie móc przechadzać się między sklepowymi półkami, polując na oferowane przez różne marki perełki. Szczególnie że zmienia się pora roku, więc warto uzupełnić swoją garderobę o jesienną i zimową odzież oraz dodatki. A przy okazji można wygrać samochód. W tym przypadku miłe łączy się z jeszcze milszym.

- Nowego Fiata 500 pokochały zwłaszcza panie, a jego widok stał się czymś powszechnym nie tylko we Włoszech, ale we wszystkich miastach Europy. Teraz mieszkańcy Białegostoku i regionu, którzy robią zakupy w salonach i butikach na terenie Alfa Centrum, mają szansę stać się właścicielem tego samochodu. Zasady loterii są proste. Wystarczy mieć 18 lat, dokonać zakupów za minimum 100 złotych na terenie naszej galerii, zarejestrować paragon fiskalny i zachować go do dnia losowania. Warto pamiętać, że im więcej dana osoba zarejestruje paragonów, tym większe ma szanse na wygraną. Cały czas warto rejestrować swoje dowody zakupu. Zapraszam do wspólnej zabawy – mówi Monika Kupryjaniuk, Regional Marketing Manager, NEPI Rockcastle.

Jak wziąć udział w konkursie?

Co zrobić, by wygrać nowe auto bądź jedną z pozostałych nagród? Wystarczy zrobić zakupy w dowolnym sklepie czy punkcie usługowym na terenie galerii za minimum 100 zł. Wówczas otrzymujemy 1 kupon loteryjny. Łącznie uczestnik może zarejestrować 2 paragony, o łącznej kwocie 100 złotych. Następnie należy udać się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, znajdującego się na placu, w pobliżu restauracji Sphinx. Na stanowisku loteryjnym hostessa wyda kupon – zdrapkę. Uczestnik loterii może od razu sprawdzić, czy został szczęśliwym posiadaczem nagrody natychmiastowej. W puli znajduje się 200 kart przedpłaconych o wartości 30, 50, i 100 złotych do zrealizowania w salonach na terenie Alfa Centrum. Aby wygrać nagrodę główną, trzeba wypełnić kupon i wrzucić go do urny. 27 października o godz. 18.00 odbędzie się finał loterii, podczas którego wyłoniony zostanie zwycięzca, czyli nowy właściciel Fiata 500.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1249 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39