Można wygrać telewizor i karty podarunkowe na zakupy. Ciekawa akcja białostockiej galerii

2020.09.16 11:54
Konkursy przyciągają klientów, bo kto nie lubi wygrywać? Wie o tym jedna z białostockich galerii, dlatego przygotowywała atrakcyjną akcję – do zgarnięcia są m.in. telewizor, kamery sportowe czy tablety.
Można wygrać telewizor i karty podarunkowe na zakupy. Ciekawa akcja białostockiej galerii
Fot: Alfa Centrum

Alfa Centrum przygotowała dla swoich klientów konkurs - „Joker (znowu) zgarnia fanty”. Do 16 października zakupy w galerii nagradzane będą unikatowymi magnesami z wizerunkami zwierzaków. Wśród nich są do zdobycia również magnesy-Jokery, które upoważnią uczestników do odbioru atrakcyjnych nagród, takich jak np.: telewizor, laptop, kamery GoPro i DJI czy karty podarunkowe na zakupy w Alfa Centrum – łącznie ponad 60 nagród!

Jak wziąć udział w loterii?

By wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy za min. 30 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym biorącym udział w programie. Kwota powinna znajdować się na jednym paragonie. Magnes można wylosować od razu przy kasie lub w Punkcie Obsługi Promocji. Warto sprawdzić, czy los jest Jokerem, który upoważnia do zdobycia nagrody.

Zwycięskie magnesy z napisem „Joker zgarnia fanty” i numerem konkretnego prezentu należy zarejestrować w Punkcie Obsługi Promocji do ostatniego dnia trwania promocji. Plakaty z nagrodami i przypisanymi do nich numerami będą rozmieszczone na terenie galerii.

Finał loterii i rozdanie nagród odbędzie się 17 października, w godz. 15.00 – 18.00.

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

1723 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39