Muzyczne spotkanie w Nie Teatrze z tekstami Jonasza Kofty [KONKURS]

2023.04.05 13:41
Dawka niezwykłych emocji czeka na wszystkich, którzy wybiorą się do Nie Teatru w niedzielę (16.04). To będzie prawdziwa uczta z tekstami Jonasza Kofty. Wystąpią Weronika Bochat – Piotrowska i Martin Fitch.
Muzyczne spotkanie w Nie Teatrze z tekstami Jonasza Kofty [KONKURS]
Fot: Materiały prasowe

Dwójka zmęczonych codziennością ludzi, na pozór szczęśliwi, przygotowują się do urodzin przyjaciela - Jonasza Kofty. Jednak jak się okazuje, wystarczy jedno nieporozumienie, aby zniszczyć rodzinną sielankę. Czy może dało się tego uniknąć? Czy parze bohaterów uda się tę relację uratować?

Spektakl "Jak pięknie by mogło być" - KOFTA! to studium związkowych perypetii, wspomnienie wielkiego uczucia, które ich połączyło oparte na pięknych utworach z tekstami Jonasza Kofty.

Weronika Bochat-Piotrowska i Martin Fitch po raz kolejny spotkają się na scenie, by zabrać widzów w tę ekscytującą muzyczną podróż, gdyż "Podróżą każda miłość jest". Nie zabraknie znanych i lubianych piosenek takich jak "Z Tobą chcę oglądać świat", "Kwiat jednej nocy", "Jej portret", ale również tych humorystycznych tekstów jak "Grand Valse Frotte" - satyrycznego mrugnięcia okiem do fanów Ewy Demarczyk, czy "Co ja mogę sam" wykonywany brawurowo przez samego Jonasza Koftę za czasów Kabaretu Hybrydy.

Wszystkie utwory znakomicie zaaranżowała Karina Komendera.

Premiera muzyczna "Jak pięknie by mogło być" - KOFTA! odbędzie się w niedzielę (16.04) o godz. 18:00.

W naszym konkursie możecie wygrać zaproszenie na to wydarzenie.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1505 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39