Myślisz o założeniu własnego biznesu? Przyjdź na spotkanie informacyjne

2013.12.03 00:00
Chciałbyś założyć własny biznes? Weź udział w bezpłatnym spotkaniu, podczas którego swoim doświadczeniem w prowadzeniu firmy podzielą się czołowi przedsiębiorcy z regionu.
Myślisz o założeniu własnego biznesu? Przyjdź na spotkanie informacyjne
Fot: freedigitalphotos.net

Konferencja organizowana przez Białostocki Park Naukowo–Technologiczny skierowana jest do osób, które marzą o własnym biznesie lub już rozwijają własne projekty biznesowe. Udział w wydarzeniu to okazja, aby skorzystać z wiedzy oraz doświadczenia czołowych przedstawicieli podlaskiego biznesu w budowaniu i rozwijaniu przedsiębiorstw.

Prelegentami będą profesjonaliści ze środowiska start-upowego, czyli: Tomasz Szczęsny - prowadzi warsztaty dla przedsiębiorców i menedżerów, założył 4 innowacyjne firmy; Karol Król - finansista, Prezes Zarządu oraz redaktor naczelny portalu crowdfunding.pl; Agnieszka Lewandowska-Dziewięcka - Prezes Zarządu Fundacji Startup School; Aleksandra Jarośkiewicz - jeden ze współtworców sklepu internetowego Fun in Design, który umożliwia projektowanie swoich butów.

Konferencja "Dream up! Start-up!" odbędzie się w czwartek (5.12) w Centrum Konferencyjnym Astoria. Start o godz. 17. Na wydarzenie wstęp wolny, po wcześniejszej rejestracji na: www.dreamupstartup.evenea.pl.

Więcej o: Konferencja "Dream up! Start-up!"

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1401 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39