Na Białostoczku znaleziono ciało noworodka

2013.10.08 00:00
Zwłoki nowo narodzonego dziecka znalazł w zaroślach mężczyzna spacerujący z psem. Białostoccy policjanci zabezpieczyli ciało i ustalają teraz wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Apelują także o zgłaszanie się świadków i osób, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie.
Na Białostoczku znaleziono ciało noworodka
Fot: sxc.hu

W poniedziałek (7.10) po godzinie 16.30 białostoccy policjanci otrzymali informację o odnalezieniu w zaroślach przy ul. Buskiej ciała małego dziecka. Na zwłoki natknął się przypadkowy mężczyzna, który akurat spacerował z psem. Mundurowi zabezpieczyli przyległy teren. Po oględzinach okazało się, że są to zwłoki nowo narodzonego chłopczyka. Obok leżały zakrwawione ręczniki. Matki dziecka poszukują policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Trwa także ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje na ten temat, bądź widziały lub słyszały cokolwiek niepokojącego w tym rejonie, o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, bądź kontakt z najbliższą jednostką policji.

- Bardzo ważne są także wszelkie sygnały o kobietach będących ostatnio w zaawansowanej ciąży, która niedawno została w niewyjaśnionych okolicznościach przerwana, a dziecko nie pojawiło się przy matce - informuje podinsp. Andrzej Baranowski z podlaskiej policji.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1708 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39