Na boisku m.in. Krzynówek, Runje i Frankowski. Wyjątkowy mecz już w piątek

2024.05.29 11:27
W najbliższy piątek (31.05) na stadionie miejskim w Białymstoku odbędzie się 3. Wielki Naszpikowany Festiwal. Planowanych jest wiele atrakcji, a głównym punktem wydarzenia ma być Mecz Gwiazd, w którym Naszpikowani zmierzą się z Galerią Sław Jagiellonii.
Na boisku m.in. Krzynówek, Runje i Frankowski. Wyjątkowy mecz już w piątek
Fot: Grzegorz Chuczun

- Ubiegłoroczna druga edycja Festiwalu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, w szczególności Mecz Gwiazd. W tym roku pragniemy państwa również zaprosić na sportowe emocje, ale nie tylko. Podczas trzeciej już edycji Festiwalu odbędzie się wyjątkowe spotkanie Naszpikowani kontra Galeria Sław Jagiellonii. Oprócz tego wiele znakomitych atrakcji z okazji Dnia Dziecka: sportowych, rozrywkowych, edukacyjnych, kulinarnych i dobroczynnych - informują organizatorzy wydarzenia.

3. Wielki Naszpikowany Festiwal rozpocznie się na stadionie miejskim w piątek o godz. 10.00, a wspomniany wcześniej mecz dojdzie do skutku o godz. 18.00. Na murawie białostockiego obiektu zobaczymy całą plejadę gwiazd. W piłkarskiej rywalizacji wezmą bowiem udział m.in.: Taras Romanczuk, Marian Kelemen, Ivan Runje, Wojciech Kobeszko, Hermes, Jacek Markiewicz, Jacek Krzynówek, Tomasz Frankowski, Marek Wasiluk, Rafał Grzyb, Maciej Makuszewski, Mariusz Lisowski, Antoni Cylwik czy Janusz Szugzda. Dodatkowo pojawi się możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z wywalczonym przez Dumę Podlasia trofeum przyznanym za mistrzostwo Polski w sezonie 2023/2024.

Wydarzenie będzie biletowane, a całkowity zysk z imprezy trafi na konto Fundacji Naszpikowani, która prowadzi w Rogowie ośrodek "Mój kolorowy AUTentYZM" i od wielu lat edukuje społeczeństwo w temacie białaczki i jej leczenia metodą przeszczepu. Pod opieką Fundacji jest w tym momencie ponad 300 osób.

Wejściówki można zakupić drogą internetową oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Jagiellonii Białystok. Przy nabywaniu biletów istnieje możliwość dodatkowego wsparcia Fundacji Naszpikowani w postaci kupna cegiełek.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1552 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39