Białystok Online

Aktualności

Na czwartek zaplanowano przerwy w dostawie wody. Dotyczą kilku ulic

2025.09.24 08:02
Na czwartek zaplanowano przerwy w dostawie wody. Dotyczą kilku ulic
Fot: Pixbay

W czwartek (25 września) mieszkańcy ul. Wiązowej, Leśnej, Przyleśnej, Sosnowej, Dębowej oraz Świerkowej w Jurowcach muszą przygotować się na przerwy w dostawie wody.

W czwartek, 25 września, od godz. 8.00 do 16.00 planowane są prace na sieci wodociągowej, które spowodują czasowy brak wody w domach przy ulicach Wiązowej, Leśnej, Przyleśnej, Sosnowej, Dębowej i Świerkowej w Jurowcach.

Wodociągi Białostockie informują, że z przyczyn losowych godziny wyłączenia mogą ulec zmianie.

Przed planowaną przerwą mieszkańcy powinni zaopatrzyć się w zapas wody pitnej i użytkowej oraz zabezpieczyć urządzenia wymagające stałego dostępu do wody, takie jak pralki czy zmywarki.

W razie pytań lub potrzeby kontaktu podczas prac można dzwonić pod numer kierownika prac: 796 549 356.

Diana Rusiłowicz

Diana Rusiłowicz

24@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas