Na ekranach Kin Helios królować będzie kolor żółty! Nadchodzi wyczekiwana premiera

2024.07.04 12:26
Przed nami jedna z najbardziej wyczekiwanych premier kinowych tego lata. Na dużych ekranach zobaczymy wkrótce "Gru i Minionki: Pod przykrywką". A to dopiero początek filmowych emocji na ten tydzień!
Na ekranach Kin Helios królować będzie kolor żółty! Nadchodzi wyczekiwana premiera
Fot: Materiały organizatora

Białostockie Kina sieci Helios przygotowały dla nas na nadchodzący tydzień prawdziwą filmową ucztę. Animacje, horrory, western i komedia. Tu każdy miłośnik sztuki filmowej znajdzie coś dla siebie. Sprawdźmy co będzie się działo w tym tygodniu.

Najbardziej wyczekiwana premiera tego lata!

Przed nami premiera kolejnej części o kultowych, żółtych postaciach. Na pierwsze pokazy animacji "Gru i Minionki: Pod przykrywką" czekają zarówno mali, jak i ci nieco starsi kinomani. Rodzina superzłoczyńcy Gru się powiększa. Do bohatera i jego żony Lucy oraz córeczek – Margo, Edith i Agnes – dołącza Gru Junior. Maluch zdecydowanie nie zalicz się do spokojnych i mocno daje się we znaki swojemu tacie. W tym samym czasie na horyzoncie pojawiają się nowi przeciwnicy – Maxime Le Mal i jego dziewczyna Valentina. Szalone zwroty akcji i przewrotny humor, czyli wszystko to, co w Minionkach fani lubią najbardziej!

Kontynuacja animacji o emocjach!

Na dużych ekranach zobaczymy także fantastyczną animację Disney i Pixar - "W głowie się nie mieści 2". Pierwsza część produkcji okazała się kinowym hitem, druga została przyjęta z równie dużym entuzjazmem. Główna bohaterka - Riley jest już nastolatką, a co za tym idzie, w jej życiu pojawiają się nowe emocje. Do grona znanych nam już Radości, Smutku, Złości, Strachu i Odrazy dołącza między innymi Niepewność.

Przypowieść biblijna w nowoczesnym wydaniu

To już ostatnia z propozycji na rodzinny wypad do kina. Film animowany "Arka Noego. Ahoj
przygodo!" to opowieść o dwóch myszkach - Vini i Tito, które podstępem wchodzą na Arkę. Rozpoczną teraz naprawdę niezwykłą przygodę, której będziemy świadkami. Myszki podróżują w towarzystwie groźnego lwa i jego świty. Ta niepokonana grupa usiłuje podporządkować sobie pozostałe gatunki. Bohaterowie wpadają jednak na zaskakujący pomysł. O tym, kto obejmie władzę na statku zadecydować ma konkurs piosenki.

Szczypta grozy?

Najnowsza propozycja z gatunku horror - "Ciche miejsce: Dzień pierwszy" nie będzie kontynuacją poprzednich części, lecz prequelem ukazującym początek inwazji okrutnych kosmitów w Nowym Jorku. Na naszą planetę przybyły potwory o niezwykle wyostrzonym słuchu. Ci, którzy chcą przeżyć tę inwazję nie mogą wydawać z siebie żadnych dźwięków. W głośnym, pełnym przepychu Nowym Jorku zapada teraz grobowa cisza.

Western autorstwa Kevina Costnera!

"Horyzont. Rozdział 1" to produkcja, której reżyserem i scenarzystą jest znany aktor Kevin Costner. Opowiada o losach osadników, którzy przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu lepszego życia. Czyha tu na nich jednak cała masa niebezpieczeństw. Każdego dnia narażeni są na ataki złodziei oraz rdzennej ludności, broniącej swojej ziemi. Zagraża im nawet otaczająca ich przyroda.

Kino Kobiet!

To propozycja, którą Kina Helios przygotowały specjalnie z myślą o żeńskiej części widowni. W środę (10 lipca) odbędzie się przedpremierowa projekcja komedii romantycznej "Zabierz mnie na Księżyc". Wstęp na salę kinową mają tylko i wyłącznie panie. Akcja filmu rozgrywa się na tle historycznego lądowania NASA na Srebrnym Globie. Para głównych bohaterów pracuje nad tym ogromnym projektem. Równolegle przeżywają też wzloty i upadki swojej relacji. W główne role tej produkcji wcielili się znani i cenieni aktorzy: Scarlett Johansson, Channing Tatum i Woody Harrelson.

Kino Konesera

W poniedziałki, w wybranych lokalizacjach odbywają się seanse z cyklu Kino
Konesera. Zobaczymy tu nieco mniej komercyjne, lecz zdecydowanie warte uwagi propozycje filmowe. W tym tygodniu organizatorzy wybrali dla nas poruszający dramat "Jedno życie". Nicholas Winton w 1938 roku odwiedza Pragę i dokonuje zaskakującego odkrycia. Dowiaduje się, że tysiące zbiegłych przed hitlerowcami ludzi mieszka tam w dramatycznych warunkach. Kolejna katastrofa wisi już w powietrzu. Winton pragnie ocalić jak najwięcej uchodźców.

Kultura Dostępna - tylko polskie produkcje!

W czwartek (11 lipca), w ramach cyklu Kultura Dostępna zobaczyć będziemy mogli szaloną komedię "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5". W obsadzie plejada polskich gwiazd sztuki aktorskiej: Maciej Zakościelny, Aleksandra Hamkało, Katarzyna Skrzynecka i wielu innych lubianych aktorów. Film ukazuje perypetie rodziny Wolańskich i Zawadów. Tym razem, wraz z bohaterami czekamy na powiększenie się familii. Jak zwykle, wydarzenie te łączyć się będzie z całą masą zabawnych sytuacji.

Sprawdź repertuar Kin Helios na nadchodzący tydzień!

REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 5-11 lipca
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 5-11 lipca
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 5-11 lipca

KONKURS!

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety do Kin Helios! Szczegóły znależć można pod linkiem.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

720 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39