Na kolejny wyremontowany fragment Lipowej poczekamy dłużej

2011.10.26 00:00
Aż do grudnia będzie trwała budowa kanalizacji deszczowej z przyłączami wraz z odbudową nawierzchni na ulicy Lipowej na odcinku od ul. Częstochowskiej do ul. Abramowicza.
Na kolejny wyremontowany fragment Lipowej poczekamy dłużej
Fot: E.S.

Magistrat poinformował o przedłużeniu do 2 grudnia robót związanych z budową kanalizacji deszczowej z przyłączami wraz z odbudową nawierzchni ul. Lipowej na odcinku od ul. Częstochowskiej do ul. Abramowicza. W związku z powyższym odcinek ten będzie całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego. Dopuszczony będzie jedynie dojazd mieszkańcom, służbom komunalnym, służbom interwencyjnym oraz ruch pieszych.

Przedłużony w stosunku do wcześniej zaplanowanego terminu oddania kolejnego fragmentu Lipowej to nie jedyna zła wiadomość dla kierowców. W związku z prowadzonymi robotami drogowymi polegającymi na wykonaniu warstwy ścieralnej na ul. Zabłudowskiej, w godz. 6.00-19.00 wystąpią utrudnienia w ruchu na następujących odcinkach:
- w środę od przepustu do ul. Rzecznej po prawej stronie, a w czwartek po lewej. Na czas wykonywania robót zostanie zamknięta dla ruchu ul. Stoczni Gdańskiej;
- w piątek - od stacji paliw ORLEN do ul. Ordynackiej (strona prawa i lewa);
- w sobotę od ul. Ordynackiej do przepustu (strona prawa i lewa).
Utrudnienia będą polegały na zastosowaniu ruchu wahadłowego. Ruch będzie kierowany ręcznie przez pracowników.

Natomiast w związku z wykonywaniem warstwy ścieralnej na ul. Plażowej zostaną wyłączone z ruchu poniższe odcinki:
- środa - od ul. Dojnowskiej do ul. Baranowickiej;
- czwartek - od ul. Suchowolca do ul. Dojnowskiej. Tego dnia przez ul. Dojnowską zostanie wstrzymany także przejazd autobusów komunikacji miejskiej.

E.S.

1643 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39