Na piknik według Bridgertonów przybyły tłumy. Co przygotował Netflix? [ZDJĘCIA]

2024.06.01 15:12
W sobotę (1 czerwca) w ogrodach Pałacu Branickich wystartował Piknik według Bridgertonów. Na miejsce tłumnie przybyli białostoczanie.
Na piknik według Bridgertonów przybyły tłumy. Co przygotował Netflix? [ZDJĘCIA]
Fot: Katarzyna Grochowska

Dwa tygodnie temu na ścianie jednego z budynków w centrum Białegostoku pojawił się mural zapowiadający trzeci sezon popularnego serialu "Bridgertonowie". Z pozoru nic w tym niezwykłego, jednak z czasem na malunku zaczęła pojawiać się tajemnicza wiadomość. Wkrótce centrum miasta zaczęły zdobić przystanki autobusowe udekorowane w stylu żywcem wyjętym z serialu. Tajemnicza akcja szybko znalazła wyjaśnienie - była to zapowiedź Pikniku według Bridgertonów w Pałacu Branickich w Białymstoku.

I tak doszliśmy do momentu, w którym Pałac Branicki stał się centrum spotkania białostockiej socjety. Piknik według Bridgertonów, który rozpoczął się w sobotę (1 czerwca) okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, przyciągając tłumy na wydarzenie. Na miejscu obecne są kosze piknikowe wypełnione smakołykami i różnorodnymi niespodziankami. W tle, podczas odpoczynku na kocach i wymieniania się miejskimi skandalami, można wsłuchać się w muzykę graną przez kwartet smyczkowy, w tym utwory znane z serialu "Bridgertonowie".

Punktem obowiązkowym dla białostockiej socjety jest gra pall mall, którą można znać z serialu. Na miejscu obecny jest instruktor, który objaśniał zasady gry dla zainteresowanych rozgrywką. Dodatkowo, aby tradycji stało się zadość, na miejscu pojawili się artyści, wykonujący obrazy na żywo.

Piknik według Bridgertonów potrwa również w niedzielę (2 czerwca).

Więcej informacji: Piknik według Bridgertonów

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

643 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39