POLECAMY
Kilka przystanków Białostockiej Komunikacji Miejskiej zyska nowe wiaty. Już rozpoczął się ich montaż.
Do końca ubiegłego tygodnia trwał demontaż wiat na czterech przystankach BKM - po dwóch przy ul. Sienkiewicza i ul. Malmeda. Już rozpoczął się montaż nowych - typu Tejbrant. – To wiaty atrakcyjne wizualnie, o lekkiej konstrukcji – mówi zastępca prezydenta Robert Jóźwiak. – Jednak ich największą zaletą jest to, że są funkcjonalne i z pewnością będą dobrze służyły pasażerom miejskich autobusów. A służą z powodzeniem już od jakiegoś czasu. Ustawione są na m.in. przy ul. Warszawskiej, Lipowej czy placu Jana Pawła II.
Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Aktualności 2026.06.24 18:10
Nauka 2026.06.24 16:00
Aktualności 2026.06.24 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.24 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji