Białystok Online

Kultura i Rozrywka

Na Rynku Kościuszki będą rozdawane książki

2018.05.28 07:45
Na Rynku Kościuszki będą rozdawane książki
Fot: Bogumiła Maleszewska/Książnica Podlaska. Poprzednia akcja Książnicy Podlaskiej - "Książka na majówkę"

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego zaprasza do udziału w akcji, podczas której można zdobyć ciekawą lekturę - i to zupełnie bezpłatnie.

- Nasza akcja "Książka na majówkę" spotkała się z pozytywnym odzewem, dlatego postanowiliśmy ją powtórzyć, tym razem pod hasłem "Książka na weekend" - informuje Justyna Sawczuk, rzecznik prasowy Książnicy Podlaskiej.

Akcja odbędzie się w środę (30.05). Wystarczy pojawić się o godz. 12.00 na Rynku Kościuszki w Białymstoku i odszukać pracowników Książnicy Podlaskiej (będą widoczni, dzięki żółtym koszulkom), by zdobyć ciekawą lekturę na długi weekend.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka książki czekają też na najmłodszych czetników.

Zobacz też: Akcja "Książka na weekend"

Anna Dycha

Anna Dycha

anna.d@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas