Na widok policji wyrzucili narkotyki przez okno. Dwoje ludzi w areszcie

2014.04.29 00:00
Białostoccy policjanci zatrzymali mężczyznę i kobietę, którzy w samochodzie przewozili kilogram marihuany i amfetaminy. W ich mieszkaniu mundurowi odnaleźli m.in. broń na ostrą amunicję, pistolet śrutowy i kominiarkę. Oboje trafili do policyjnego aresztu.
Na widok policji wyrzucili narkotyki przez okno. Dwoje ludzi w areszcie
Fot: KWP Białystok

Białostoccy policjanci wraz z funkcjonariuszami służby celnej w poniedziałek (28.04) w pobliżu Turośni Kościelnej zatrzymali do kontroli drogowej volvo. Nim auto stanęło, mundurowi zauważyli, że przez jedno z okien pojazdu na zewnątrz wyrzucona została podręczna walizka. Okazało się, że były w niej narkotyki - kilogram marihuany oraz tyle samo amfetaminy. Czarnorynkowa wartość narkotyków to blisko 100 tys. zł. Samochodem podróżowało dwoje białostoczan. 23-letnia kobieta i jej 31-letni towarzysz zostali zatrzymani. W ich mieszkaniu policjanci odnaleźli także przedmioty mogące służyć do popełniania przestępstw. Były to m.in. pistolet na ostrą amunicję, pneumatyczny pistolet śrutowy, kominiarka, gaz pieprzowy, wagi elektroniczne, a także rękawiczki.

Oboje zatrzymani noc spędzili w policyjnym areszcie. Teraz policjanci ustalają, skąd pochodziły narkotyki i gdzie miały trafić oraz czy para ma jeszcze inne czyny na swoim koncie.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

690 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39