Nadawanie i wysyłanie przesyłek może być bezstresowe!

2023.07.05 13:34
Czy zdarzyło Ci się zrezygnować z odesłania towaru, ponieważ nie wiedziałeś, jak zapakować paczkę. Albo może koszt przesyłki przewyższał koszt zawartości? Bezstresowe wysyłanie paczek jest możliwe! Sprawdź jakie mamy na to rozwiązanie. Wystarczy, że wypróbujesz serwis kurierski epaka.pl.
Nadawanie i wysyłanie przesyłek może być bezstresowe!

W czym specjalizuje się epaka.pl?

epaka.pl jest serwisem usług kurierskich. W łatwy i szybki sposób możesz porównać ofertę wielu najpopularniejszych firm kurierskich dostępnych na rynku. Dodatkowo epaka.pl umożliwia nadanie na trzy różne sposoby, wybierasz opcję, która jest najlepsza dla Ciebie.
- Skorzystaj z formularza zamów kuriera na stronie internetowej epaka.pl i tak w łatwy i szybki sposób zamów kuriera.
- pobierz aplikację mobilną i nadawaj przesyłki kurierskie z dowolnego miejsca.
- odwiedź najbliższy stacjonarny punkt nadań i odbioru przesyłek epaka.pl, skorzystaj z dostępnych materiałów do pakowania, zapakuj paczkę i wybierz najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę.


#miejtozgłowy- bezstresowe wysyłanie paczek

Pod takim hasłem na początku maja tego roku wystartowała kampania wizerunkowa serwisu epaka.pl. Na oficjalnych mediach społecznościowych, YouTube oraz VOD, możecie napotkać trzy różne spoty reklamowe, przedstawiające sytuacje, z którymi jesteśmy w stanie się utożsamić. Na pewno nie raz zapomniałeś o nadaniu swojej paczki i nie mogłeś „zdjąć” jej ze swoich myśli i głowy. Zapewne też nie raz będą w pracy, w domu czy na spacerze zastanawiałeś się co dzieje się z Twoją paczką i gdzie obecnie się znajduje. epaka.pl jest właśnie po to, aby w Twojej głowie były same pozytywne myśli.


Wysyłka paczki bez drukowania etykiety? To dla nas nie problem!

epaka.pl proponuje stacjonarne punkty nadań i odbioru przesyłek, które znajdują się na terenie całej Polski - również w Twoim mieście. Cała lista dostępna jest na stronie: https://www.epaka.pl/punkty-kurierskie.

W punkcie dostępne są kartony, foliopaki kurierskie, koperty oraz niezbędne wypełniacze do paczki takie jak folia bąbelkowa czy strecz. Na miejscu możesz liczyć na fachową pomoc w przygotowaniu paczki, oraz wszystkie dokumenty zostaną wydrukowane za Ciebie.

A co gdy chcesz wysłać paczkę bez wychodzenia z domu? Skorzystaj z zamówienia online lub moblie i wybierz usługę nadania paczki bez wydrukowanej etykiety - kurier sam ją przywiezie i przyklei na Twoją paczkę.

Bezstresowe wysyłanie paczek jest możliwe!

Widzisz? Twoje przesyłki kurierskie nie muszą spędzać Ci snu z powiek. Serwis epaka.pl pomoże Ci z każdą przesyłką tak aby #miećtozgłowy.


[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


1301 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39