Nadchodzi premiera w operze. Z gwiazdorską obsadą!

2024.03.07 07:18
Już niebawem na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej zaprezentowany zostanie premierowy spektakl "(nie) Wszystko Ci oddam". To współczesna komedia o miłości, przyjaźni i radości życia.
Nadchodzi premiera w operze. Z gwiazdorską obsadą!
Fot: Artex agencja artystyczna

Premiera spektaklu "(nie) Wszystko Ci oddam" odbędzie się w sobotę (16 marca) w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Spektakl "(nie) Wszystko Ci oddam"

Spektakl "(nie) Wszystko Ci Oddam" to współczesna komedia autorstwa znanego austriackiego dramatopisarza, Stefana Vögla. To opowieść o miłości, przyjaźni i radości życia. Czego jeszcze potrzeba, by czuć się dobrze w towarzystwie najbliższych i cieszyć się pełnią życia? Czy aby naprawdę każdy potrzebuje jakiegoś szczególnego elementu do miłości? Tego będzie można przekonać się razem z bohaterami - Katarzyną, Dianą, Adamem i Tadeuszem.

Kiedy zaskoczona życiem Katarzyna postanawia podzielić się swoimi przeżyciami ze swoimi bliskimi, rozpoczyna się lawina komediowych wydarzeń, zaskakujących reakcji i nieoczekiwanych deklaracji. Przed widzami staje pytanie, jak zareagowaliby oni na miłosne wyznanie w stylu: "Masz we mnie coś, bez czego nie potrafię żyć. Podzielisz się ze mną?". Spektakl wprowadza nowy wymiar do komedii teatralnej. Oprócz zabawy związanej z miłosnymi perypetiami bohaterów, widzowie będą mieli okazję odpowiedzieć na zaskakujące pytania i posmakować humoru.

W obsadzie aktorskiej znaleźli się: Joanna Moro/Joanna Osyda, Joanna Moro/Ewelina Ruckgaber, Paweł Okraska i Bilgun Ariunbaatar.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Premiera: "(nie) Wszystko Ci oddam"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

835 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39