Najnowsza komedia z Nicolasem Cagem przedpremierowo w białostockim kinie

2023.12.20 13:14
Już niebawem na ekranie kina Forum będzie prezentowany przedpremierowo film "Dream Scenario". W roli głównej występuje ikona amerykańskiego kina i laureat Oscara - Nicolas Cage.
Najnowsza komedia z Nicolasem Cagem przedpremierowo w białostockim kinie
Fot: Kadr z filmu "Dream Scenario"

Pokaz przedpremierowy filmu "Dream Scenario" odbędzie się we wtorek (26 grudnia) w Kinie Forum.

"Dream Scenario"

"Dream Scenario" to pełna zwrotów akcji komedia, której głównym bohaterem jest Paul Matthews, przeciętny człowiek, niezauważany przez świat, prowadzący nudne życie. Jego rutynę jednak niespodziewanie przerywa niezwykły fenomen - co noc śni się obcym ludziom na całym świecie.

Z pozoru niewinna anomalia staje się kluczem do radykalnej zmiany losu Paula. Nastoletnie córki przestają się go wstydzić, a jego była nagle odzywa się, pragnąc przywrócić utracony kontakt. W oczach studentów staje się cool, a na biurku pojawiają się lukratywne kontrakty reklamowe. Paul, który przez chwilą był zupełnie nikim, staje się wielką sensacją, ale i ofiarą cancel culture. Jego życie staje się koszmarem, a fenomen, który go wznosił, zaczyna go pogrążać. W świecie, gdzie każde działanie jest poddawane analizie i ocenie, Paul musi zmierzyć się z konsekwencjami swojej nagłej popularności.Więcej informacji: Pokaz przedpremierowy: "Dream Scenario"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1552 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39