Nastolatka solidnie namieszała w jego życiu. Czy wyciągnie z tego życiową lekcję?

2024.04.30 17:51
Już w najbliższy czwartek (2 maja), w ramach cyklu Kultura Dostępna wyświetlony zostanie poruszający dramat z Borysem Szycem w roli głównej. "Miało Cię nie być" to historia o burzliwym dorastaniu i trudach rodzicielstwa.
Nastolatka solidnie namieszała w jego życiu. Czy wyciągnie z tego życiową lekcję?
Fot: Materiały organizatora

W każdy czwartek organizatorzy cyklu Kultura Dostępna wybierają dla nas kultowy, polski film. Celem wydarzenia jest poszerzenie grona uczestników życia kulturowego oraz ułatwienie dostępu do instytucji kulturalnych. Seanse te objęte są promocyjną ceną biletów kinowych.

W majówkowy weekend organizatorzy zaproszą nas do obejrzenia dramatu "Miało Cię tu nie być"

Najbliższa projekcja w ramach cyklu Kultura Dostępna odbędzie się już w czwartek (2 maja) o godzinie 18:00. W białostockich kinach sieci Helios wyświetlony zostanie dramat "Miało Cię tu nie być" w reżyserii Jakuba Michalczuka. W rolach głównych: Magdalena Cielecka, Sonia Szyc oraz Borys Szyc.

Wszystko zaczyna się, gdy do męskiego świata głównego bohatera wkracza jego siedemnastoletnia córka - Mańka. Czterdziestoletni mężczyzna niewiele wie o problemach dorastającej kobiety, szczególnie, że przedtem nie utrzymywał z nią żadnych kontaktów. Mańka nie zamierza pozostawać zbyt długo pod opieką ojca. Sprawa komplikuję się jednak, gdy mężczyzna odkrywa, że jego nastoletnia córka jest w ciąży.

Ojciec, wbrew woli Mańki postanawia jej pomóc. Nie ma jednak pojęcia jak porozumiewać się z nastolatką i okazać jej wsparcie. Wpada na szalony pomysł szukania rady u swoich byłych partnerek. Czterdziestolatek, w ciągu całego swojego życia spotykał się z różnymi kobietami. Są wśród nich wojująca feministka, a nawet tancerka z nocnego klubu. Każda ex dziewczyna ma swoje własne stanowisko w kwestii tego, co powinien zrobić zdezorientowany ojciec. Czy uda mu się znaleźć wspólny język z nastoletnią Mańką? Czy spotkania z byłymi partnerkami otworzą jego oczy na potrzeby dorastającej kobiety? Organizatorzy zapewniają, że finał ich wspólnych perypetii zaskoczy każdego.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl
1363 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39