POLECAMY
Do wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji doszło na torach kolejowych w rejonie ul. Buskiej w Białymstoku.
W okolicy ul. Buskiej w Białymstoku dwie nastolatki zostały potrącone przez pociąg towarowy. Do zdarzenia doszło o godz. 15.13. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 14-latki podczas robienia zdjęć zostały potrącone przez pociąg towarowy - poinformowała białostocka policja. Dziewczynki zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności zdarzenia.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Zdrowie 09:00
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Aktualności 2026.06.24 18:10
Nauka 2026.06.24 16:00
Aktualności 2026.06.24 16:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji