Naszpikowani pokonali Pectus Football Team. W tym meczu nie chodziło jednak o wynik

2022.07.09 10:30
W piątkowy (8.07) wieczór na stadionie miejskim w Białymstoku odbył się mecz charytatywny z udziałem gwiazd sportu, ale i m.in. muzyki. Drużyna Naszpikowanych ograła Pectus Football Team 7:3.
Naszpikowani pokonali Pectus Football Team. W tym meczu nie chodziło jednak o wynik
Fot: Jagiellonia Białystok

Tomasz Kłos, Piotr Świerczewski, Tomasz Sokołowski, Grzegorz Szamotulski, Jacek Krzynówek, Jakub Wawrzyniak, a do tego bracia Szczepanikowie - zespół Pectus Football Team miał podczas charytatywnego spotkania naprawdę mocną kadrę, ale w starciu z Naszpikowanymi wspomniana drużyna mimo to okazała się słabsza. Rywale, w barwach których grali m.in.: Michał Pazdan, Martin Pospisil, Fedor Cernych, Wojciech Pertkiewicz, Maciej Stolarczyk, Rafał Grzyb, Marek Citko, Paweł Brożek, Marcin Wasilewski, Kamil Szeremeta, Grzegorz Sandomierski czy Marcin Miller z zespołu Boys, a nawet marszałek Artur Kosicki, zwyciężyli 7:3.

Wynik piłkarskiego pojedynku był jednak sprawą drugorzędną, bo główny cel stanowiła zbiórka pieniędzy na remont i wyposażenie ośrodka dla osób z autyzmem "Mój kolorowy AUTentYZM" w Rogowie.

W trakcie trwania wydarzenia na białostockim obiekcie pojawili się też m.in. Andrzej Strejlau i Dariusz Szpakowski. Pierwszy wcielił się w rolę trenera zawodników, natomiast legenda polskiego mikrofonu zajęła się komentowaniem całego pojedynku.

Po rozgrywanym w formacie 3 x 25 minut meczu zgromadzeni na trybunach kibice mogli zdobyć autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Imprezie towarzyszyły kiermasze oraz licytacje, a ponadto nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1359 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39