Naucz się radzić sobie z problemami biznesowymi i wygraj stypendium

2015.04.16 00:00
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wraz z firmą CEDC International zachęca do udziału w projekcie Absolwent w Transferowni.
Naucz się radzić sobie z problemami biznesowymi i wygraj stypendium
Fot: pixabay.com

Projekt ma na celu pomoc młodym ludziom w zdobyciu cennego doświadczenia oraz rozpoczęciu kariery zawodowej. Wszystko to można łatwiej osiągnąć, jeśli nauczymy się rozwiązywania realnych problemów biznesowych.

Uczestnicy wydarzenia będą musieli pracować nad zadaniami projektowymi. Każdy będzie mógł również wziąć udział w różnego rodzaju szkoleniach dotyczących np. kreatywności, networkingu lub zarządzania czasem. Prowadzący będą oceniali m.in. innowacyjność i konkurencyjność.

Najlepsi uczestnicy projektu mogą liczyć na trzymiesięczne płatne staże w firmie CEDC oraz stypendium w wysokości 10 000 zł. Nagrodę można wykorzystać na szkolenia, kursy, studia podyplomowe podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój osobisty.

Projekt skierowany jest do studentów ostatniego roku studiów z kierunków: inżynieria produkcji, biotechnologia, inżynieria rolno-spożywcza i leśna, inżynieria biomedyczna, mechanika i budowa maszyn, logistyka oraz innych kierunków technicznych, chemia, biologia, farmacja, analityka medyczna, zarządzanie.

Zgłoszenia są przyjmowane do 24 kwietnia. Formularz należy przesłać na adres: projekt@bpnt.bialystok.pl. Osoby, które się zakwalifikują, zostaną o tym poinformowane na początku maja.

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1142 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39