Nie ma wyników, będą więc zmiany. Na stanowisku trenera

2019.04.07 15:13
Ariel Jakubowski nie jest już trenerem I-ligowych Wigier. Zarząd suwalskiego klubu odsunął byłego piłkarza Jagiellonii od prowadzenia pierwszej drużyny Biało-Niebieskich. Powód? Słabe wyniki.
Nie ma wyników, będą więc zmiany. Na stanowisku trenera
Fot: Grzegorz Chuczun

Wigry Suwałki po 27 kolejkach znajdują się w tabeli Fortuna I Ligi na miejscu nr 16, czyli pierwszym oznaczającym spadek. Władze klubu - chcąc ratować pożar, który się pojawił - postanowiły, że bodziec do lepszej gry może dać zmiana szkoleniowca. Dotychczasowy trener - Ariel Jakubowski - został więc odsunięty od prowadzenia zespołu.

Pod wodzą byłego gracza m.in. takich klubów, jak Jagiellonia Białystok, Ruch Chorzów czy Lech Poznań, który w Wigrach pracował od 5 listopada 2018 r., suwalska drużyna wygrała tylko 2 spośród 10 ligowych spotkań. W pokonanym polu podopiecznym Jakubowskiego udało się zostawić Chrobrego Głogów oraz GKS Katowice. Od rozgrywanego 3 marca meczu z GieKSą podlaska ekipa zdobyła jednak tylko 1 punkt w 5 spotkaniach, w efekcie czego drużyna z północno-wschodniej części Polski ugrzęzła w strefie spadkowej.

Nazwisko osoby, która spróbuje utrzymać I ligę w Suwałkach, poznamy w poniedziałek (8.04).

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy
GRYM Sp. z o.o.
GRYM Sp. z o.o.ul. Hurtowa 4 lok. M3
15-399 Białystok
www.grym.net

Więcej informacji
1591 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39