Nie mógł znieść zaparkowanych aut. 74-latek przebił opony w 17 samochodach

2022.09.01 15:13
Policjanci zatrzymali 74-latka podejrzanego o uszkodzenie opon w 17 zaparkowanych samochodach. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.
Nie mógł znieść zaparkowanych aut. 74-latek przebił opony w 17 samochodach
Fot: KMP Łomża

Łomżyńscy policjanci zostali poinformowani o przebiciu opon w 17 zaparkowanych samochodach na ulicach Bema, Chopina i Reymonta.

- Wandal tylko jednej nocy zdołał przebić opony w tylu pojazdach. Właściciele oszacowali straty na ponad 3,5 tys. zł - informują mundurowi z KMP Łomża.

Pracujący nad sprawą kryminalni ustalili tożsamość podejrzanego na podstawie jego wizerunku zarejestrowanego przez kamery monitoringu.

Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania 74-latka, ten nie krył zdziwienia. Mężczyzna powiedział policjantom, że nie był w stanie znieść tego, że parkują tam samochody. Został zatrzymany i kilka godzin później usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Za przestępstwo, którego się dopuścił kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Policja apeluje do mieszkańców ulic Bema, Chopina i Reymonta w Łomży, którzy jeszcze nie zgłosili faktu przebicia opon o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

517 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39