"Nie stój w kolejce - zarejestruj się do lekarza przez internet" i wygraj tablet

2017.12.04 14:08
Mieszkańcy Podlasia, którzy zapiszą się do lekarza przez portal e-zdrowie, mają szansę na wygranie jednego z pięciu tabletów.
"Nie stój w kolejce - zarejestruj się do lekarza przez internet" i wygraj tablet
Fot: pixabay.com

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego organizuje konkurs pn. "Nie stój w kolejce – zarejestruj się do lekarza przez internet!".

Każdy pełnoletni mieszkaniec naszego województwa, który do 28 lutego zarejestruje się do specjalisty przez portal pacjenta e-Zdrowie i otrzyma od podmiotu leczniczego potwierdzenie terminu wizyty, będzie mógł wziąć udział w losowaniu jednego z pięciu tabletów.

Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać elektronicznej rejestracji na wizytę poprzez portal znajdujący się pod adresem: ezdrowie.wrotapodlasia.pl, a po wysłaniu rezerwacji terminu, w okienku dotyczącym konkursu, trzeba zaakceptować jego regulamin i kliknąć przycisk "Wyślij zgłoszenie". Konieczne jest też uzyskanie potwierdzenia terminu zarezerwowanej wizyty.

Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie pozwala na zarejestrowanie się on-line do prawie 300 poradni specjalistycznych w szpitalach w naszym regionie. Zapewnia on też m.in. dostęp - za pośrednictwem sieci - do dokumentacji medycznej.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1495 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39