Nie tylko Doda. Znamy gwiazdy sylwestra miejskiego [WIDEO]

2015.12.07 00:00
Zespół Kombii i Doda - oto gwiazdy sylwestra miejskiego w Białymstoku. Na Rynku Kościuszki wystąpi także Live Orchestra, znana z potańcówki miejskiej.
Nie tylko Doda. Znamy gwiazdy sylwestra miejskiego [WIDEO]
Fot: materiały organizatota
Doda wystąpi podczas sylwestra miejskiego w Białymstoku

- W tym roku sylwestra miejskiego na rynku rozpoczniemy trochę wcześniej, a mianowicie o godz. 21.00. Jest to podyktowane ilością artystów, którzy wystąpią podczas sylwestrowej zabawy. Przedłużyliśmy także czas trwania koncertów. Cała impreza zakończy się o godz. 2.00 w nocy - mówi Grażyna Dworakowska, dyrektor Białostockiego Ośrodka Kultury, który organizuje zabawę na rynku.

Imprezę otworzy MaGdala, promotorka muzyki, entuzjastka tańca, połowa duetu Rozgwiazdy, znanego z tanecznych i tematycznych imprez w białostockich klubach. O godz. 21.30 sceną zawładnie Doda.

- To jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka - zapowiada występ Doroty Rabczewskiej w naszym mieście Katarzyna Urbiel z Białostockiego Ośrodka Kultury.

Doda jest znana z takich przebojów jak "Dżaga", "Szansa", "Nie daj się" czy "Znak pokoju". Od maja 2015 roku piosenkarka promuje trasę koncertową Riotka Tour. To właśnie ją zaprezentuje podczas sylwestra miejskiego w Białymstoku.O godz. 23.00 na Rynku Kościuszki rozpocznie się występ zespołu Kombii. Grupa znana jest z takich przebojów jak "Hotel twoich snów", "Linia życia", "Nasze randez vous", "Nie ma zysku", "Kochać cię za późno" czy "Black and white" w nowych aranżacjach. Zespół ma na koncie także nowe przeboje, m.in. "Pokolenie" i "Awinion".

- Kombii to zespół, który łączy pokolenia. Sama chętnie go posłucham - nie ukrywa Grażyna Dworakowska.O północy prezydent Białegostoku złoży mieszkańcom życzenia, a niebo rozświetlą fajerwerki. Po północy na scenie pojawi się Live Orkiestra - zespół złożony z zawodowych muzyków. Białostoczanie mogą pamiętać występ zespołu z tegorocznej potańcówki miejskiej.

Koszt tegorocznego sylwestra miejskiego to 340 tys. zł. Ubiegłoroczna zabawa kosztowała prawie 300 tys. zł.

Szczegóły: Sylwester Miejski

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

795 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39