Nie żyje dyrektor Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku

2020.12.05 12:48
Nie żyje Angelika Arendt-Zadykowicz, dyrektor Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego "Szkoła Talentów" w Białymstoku.
Nie żyje dyrektor Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku
Fot: AG

Angelika Arendt-Zadykowicz od początku tworzyła i rozwijała Policealne Studium Wokalno- Aktorskie "Szkoła Talentów" w Białymstoku, które w tym roku obchodziło jubileusz 10-lecia.

"Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Dyrektor Angeliki Arendt- Zadykowicz. Niezwykła Pani Dyrektor, która przez 10 lat tworzyła i rozwijała Policealne Studium Wokalno- Aktorskie "Szkoła Talentów" w Białymstoku. Doskonały menadżer i muzyk, dla którego drugi człowiek zawsze był najważniejszy" - napisali na stronie internetowej szkoły współpracownicy ze studium.

Bliscy i znajomi mogą pożegnać Angelikę Arendt-Zadykowicz w niedzielę (6.12) w domu pogrzebowym w kaplicy w Karakulach od godz. 16:00 do 18:00. A msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek (7.12) o godz. 11:00 w kościele pw. św. Anny w Białymstoku przy ul. Kaczorowskiego 5. Pogrzeb na cmentarzu w Karakulach.

Z racji na sytuację związaną z pandemią i obowiązujące obostrzenia, bliscy proszą o nieskładanie kondolencji osobiście podczas uroczystości. Proszą również o niekupowanie kwiatów, a w zamian przekazanie datków na hospicjum. Osoby z puszkami będą obecne podczas pogrzebu.

Paulina Górska
paulina.gorska@bialystokonline.pl

1821 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39