Niedziela w gronie rodziny? Przed nami interaktywny koncert familijny! [KONKURS]

2024.05.16 08:05
Już w najbliższą niedzielę (19 maja) w białostockim Nie Teatrze odbędzie się interaktywny koncert familijny. Wystąpi zespół Mamy Śpiewamy!
Niedziela w gronie rodziny? Przed nami interaktywny koncert familijny! [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Nauka poprzez zabawę, wpadające w ucho rytmy i dźwięki, różne gatunki muzyczne, a przede wszystkim wspólne, niezapomniane chwile. Koncert grupy Mamy śpiewamy - oto propozycja białostockiego Nie Teatru na weekendowy, rodzinny wypad. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą niedzielę (19 maja) o godzinie 12:00.

Do wspólnej zabawy zaproszą nas charyzmatyczni artyści: Aleksandra Nowak (śpiew / shaker), Anna Szafraniec (śpiew) oraz Jacek Szafraniec (gitara / przeszkadzajki). Wspólnymi, muzycznymi siłami tworzą zespół Mamy Śpiewamy. Mają na swoim koncie już dwie płyty z gościnnym udziałem m.in. Anny Dąbrowskiej, Ani Serafińskiej, Roberta Cichego, Nicka Sincklera - "KOLOROWO" oraz "DOMOWE PIOSENKI". Oba albumy podbiły już niejedno dziecięce serce.

Artyści zabierają małych słuchaczy w podróż po różnych gatunkach muzycznych. Znajdziemy tu szczyptę swingu, bluesa, a nawet rock'n'rolla. Każda piosenka ma za zadanie rozwijać dziecięcą wyobraźnię muzyczną i wprowadzać najmłodszych w świat bogactw rytmicznych i brzmieniowych.

Nauka poprzez zabawę!

Na edukacji muzycznej jednak nie koniec. Teksty piosenek wprowadzają dzieci w tematykę tolerancji, rodziny, pór roku czy nawet liczenia. Jak zapewniają organizatorzy, interaktywna formuła koncertu zaangażuje do aktywnej zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych. W programie wspólne śpiewania, rytmiczne stukanie, a nawet beatbox - zatem nuda nikomu tu nie grozi.

Podbili już nie jedną scenę

Grupa Mamy Śpiewamy występowała już na licznych polskich scenach i festiwalach. Mają za sobą między innymi udział w Festiwal Pozytywka, Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu, Festiwal Malutki, Festiwal Blues na Świecie, Filharmonia Łódzka, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Street Art Festival i wiele, wiele innych. Artyści szerzą dobrą zabawę i edukację muzyczną na całą Polskę.

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na to rodzinne widowisko: KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1556 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39