Niepodległościowy bieg sparaliżuje komunikację miejską. Jak pojadą autobusy? [OBJAZDY]

2023.11.08 17:27
11 listopada ulice naszego miasta opanują biegacze. Odbędzie się wydarzenie "Biegnę dla Niepodległej" wraz z "Bieg na 1918 m". Białostocka Komunikacja Miejska wprowadziła zmiany w kursowaniu autobusów 35 linii. Podajemy dokładną listę!
Niepodległościowy bieg sparaliżuje komunikację miejską. Jak pojadą autobusy? [OBJAZDY]
Fot: ESD

Zmianie ulegną trasy linii: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 100, 101, 102, 103,104, 105, 107, 108, 109, 111, 112.

Autobusy linii 1
• w kierunku Zaścianek w godz. 6:00 – 13:00 oraz od godz. 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego – i dalej stałą trasą.
• w kierunku Zaścianek w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Zaścianek w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 2
• w kierunku Dojlidy Górne w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Transportowej w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Pałacowa – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa i dalej stałą trasą.
• w kierunku Transportowej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Transportowej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Białówny i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 3
• w kierunku Wiślanej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Wiślanej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Kleosina w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 4
• w kierunku Myśliwskiej w godz. 6:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego - Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Plac Lussy – Mickiewicza i dalej stałą trasa.
• w kierunku Myśliwskiej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Myśliwskiej w godz. 15:00 – 16:30 będą kursować ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Myśliwskiej w godz. 16:30 – 17:00 będą kursować ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Klepackiej w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa i dalej stałą trasą.
• w kierunku Klepackiej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska - Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Klepackiej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Białówny i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 5
• w kierunku Sybiraków w godz. 06:00 – 13:00 oraz 15:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą.
• w kierunku Sybiraków w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: – Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska - Słonimska i dalej stałą trasą.
• w kierunku Dziesięcin w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Pałacowa – Pl. Jana Pawła II –Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa i dalej stałą trasą.
• w kierunku Dziesięcin w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Dziesięcin w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Białówny i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 6
• w kierunku Bażantarni w godz. 6:00 – 13:00 oraz 15:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Legionowa i dalej stałą trasą.
• w kierunku Bażantarni w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Legionową – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej - Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 7
• w kierunku Piastowskiej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103.
• w kierunku Piastowskiej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103.
• w kierunku Fast w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103 – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Fast w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Piastowska /pętla/ – Warszawska – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Lipowa i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 8
• w kierunku Towarowej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Kalinowskiego – Sosnowskiego – Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska i dalej stałą trasą.
• w kierunku Towarowej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska i dalej stałą trasą.
• w kierunku Starosielc w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Pałacowa – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej i dalej stałą trasą.
• w kierunku Starosielc w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego – Sosnowskiego – Kalinowskiego – Plac NZS – M. Curie-Skłodowskiej – Waszyngtona – Kaczorowskiego – Wiejska i dalej stałą trasą.
• w kierunku Starosielc w godz. 15:00 – 16:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Liniarskiego – Plac NZS – M. Curie-Skłodowskiej – Waszyngtona – Kaczorowskiego - Wiejska i dalej stałą trasą
• w kierunku Starosielc w godz. 16:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Białówny –Malmeda – Liniarskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 9
• w kierunku Wysockiego w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Produkcyjnej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 10
• w kierunku Dworca PKP w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Wiejska - Kaczorowskiego – Waszyngtona – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS -Kalinowskiego – Sosnowskiego – Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Dworca PKP w godz. 15:00 – 16:00 będą kursować ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – M. Curie-Skłodowskiej i dalej stałą trasą.
• w kierunku Kleosina w godz. 13:00 – 16:00 będą kursować ulicami: Grochowa – Kalinowskiego – Plac NZS – M. Curie-Skłodowskiej – Waszyngtona – Kaczorowskiego – Wiejska i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 12
• w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą.
• w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą.
• w kierunku Starosielc w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Starosielc w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Starosielc 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 13
• w kierunku Osiedla Dojlidy w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Osiedla Dojlidy w godz. 13:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Niedźwiedzia /pętla/.
• w kierunku Warzywnej w godz. 13:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza -Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 15
• w kierunku Halickiej w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Halickiej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sitarska – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Halickiej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Elektrociepłowni w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Elektrociepłowni w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Sitarska dalej stałą trasą.
• w kierunku Elektrociepłowni w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 16
• w kierunku Dziesięcin w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Dziesięcin w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Transportowej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 17
• w kierunku Plażowej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Plażowej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Osiedla TBS w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego - Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Osiedla TBS w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Legionowa i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 18
• w kierunku Warzywnej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Narodowych Sił Zbrojnych w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 19
• w kierunku Szpitala Zakaźnego w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Legionowa – Plac Jana Pawła II – Mickiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Szpitala Zakaźnego w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Antoniukowska – Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Szpitala Zakaźnego w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Gajowej w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Pl. Jana Pawła II – Legionowa i dalej stałą trasą.
• w kierunku Gajowej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego – Antoniukowska i dalej stałą trasą.
• w kierunku Gajowej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 20
• w kierunku Elektrociepłowni w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – al. 1000-lecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Leśnej Doliny w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: al. 1000-lecia Państwa Polskiego – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 21
• w kierunku Piastowskiej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska /pętla/.
• w kierunku Zielonych Wzgórz w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Pałacowa – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Zielonych Wzgórz w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Piastowska /pętla/ – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Zielonych Wzgórz w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Piastowska /pętla/ – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 24
• w kierunku Miłosza i Kuronia w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Miłosza i Kuronia w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska /pętla/ lub Branickiego i dalej stałą trasą (tylko kursy do Kuronia). Przystankiem końcowym dla kursów skróconych jest PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104.
• w kierunku Miłosza i Kuronia w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska /pętla/ lub Branickiego i dalej stałą trasą (tylko kursy do Kuronia). Przystankiem końcowym dla kursów skróconych jest PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104.
• w kierunku Osiedla TBS w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Osiedla TBS w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Piastowska /pętla/ (Tylko kursy skrócone) – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Osiedla TBS w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Piastowska /pętla/ (Tylko kursy skrócone) – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 26
• w kierunku Zagumiennej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Kalinowskiego – Sosnowskiego – Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – al. 1000-lecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Zagumiennej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – a. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Jurowiecka i dalej stałą trasą.
• w kierunku Kleosina w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Radzymińska – al. 1000-lecia Państwa Polskiego – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego – Sosnowskiego – Kalinowskiego – Plac NZS – i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 28
• w kierunku Żyznej w godz. 13:00 – 16:00 będą kursować ulicami: Kopernika – Wiejska – Wiosenna – 11 Listopada – Zwierzyniecka – Św. Pio – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą.
• w kierunku Żyznej w godz. 16:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Kopernika – Zwierzyniecka – Św. Pio – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą.
• w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Kopernika i dalej stałą trasą.
• w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Legionowa – Kaczorowskiego – Kopernika i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 29
• w kierunku Żyznej w godz. 13:00 – 16:00 będą kursować ulicami: Wyszyńskiego - Kaczorowskiego – Wiejska – Wiosenna – 11 Listopada – Zwierzyniecka i dalej stałą trasą.
• w kierunku Gajowej w godz. 13:00 – 16:30 będą kursować ulicami: Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Wiosenna – Wiejska – Kaczorowskiego – Wyszyńskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 30 i 109
• w kierunku Centrum w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – SIENKIEWICZA/RZEKA BIAŁA nr inw. 417 (peron 3)
• w kierunku Centrum w godz. 13:00 – 17:00 trasa linii zostanie skrócona i będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103.
• w kierunku Dojlid Górnych i Niewodnicy Nargilewskiej w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą oczekiwać na odjazd z przystanku SIENKIEWICZA/RZEKA BIAŁA nr inw. 417 a następnie pojadą ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Mickiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Dojlid Górnych i Niewodnicy Nargilewskiej w godz. 13:00 – 17:00 na skróconej trasie będą kursować ulicami: PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103 – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 100
• w kierunku Wasilkowa w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Boh. Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
• w kierunku Dworca PKS w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 101 i 105
• w godz. 06:00 – 20:00 trasa linii zostanie skrócona do przystanku PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104.
• w godz. 13:00 – 17:00 wjazd na przystanek PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104 odbywać się będzie od strony ul. Warszawskiej.


Autobusy linii 102
• w kierunku Centrum w godz. 06:00 – 13:00 oraz 15:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Jurowiecka – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego – PIŁSUDSKIEGO/RZEKA BIAŁA nr inw. 305 (peron 3)
• w kierunku Centrum w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: al. 1000-lecia Państwa Polskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Jurowiecka – JUROWIECKA SIENKIEWICZA nr inw. 143
• w kierunku Wasilkowa w godz. 06:00 – 13:00 oraz 15:00 – 20:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku PIŁSUDSKIEGO/RZEKA BIAŁA nr inw. 305 i pojadą ulicami: al. Piłsudskiego – Włókiennicza – Poleska – 1000-lecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Wasilkowa w godz. 13:00 – 15:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku JUROWIECKA SIENKIEWICZA nr inw. 143 i pojadą dalej stałą trasą.


Autobusy linii 103
• w kierunku Piastowskiej w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Piastowskiej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104.
• w kierunku Piastowskiej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104.
• w kierunku Choroszczy w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Choroszczy w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: PIASTOWSKA/PĘTLA – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.
• w kierunku Choroszczy w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: PIASTOWSKA/PĘTLA – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 104
• w kierunku Centrum w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Legionowa – Plac Jana Pawła II – Plac Lussy (nawrót) - Plac Jana Pawła II – PLAC JANA PAWŁA II/KATEDRA nr inw. 995.
• w kierunku Centrum w godz. 13:00 – 17:00 kurs dojeżdżający do przystanku PAŁACOWA nr inw. 304 zostanie skrócony i pojedzie ulicami : Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – PLAC NZS nr inw. 449 (przy pomniku)
• w kierunku Juchnowca w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą oczekiwać na odjazd z przystanku PLAC JANA PAWŁA II/KATEDRA nr inw. 995 a następnie pojadą ulicami: Plac Jana Pawła II – Legionowa i dalej stałą trasą.
• w kierunku Juchnowca w godz. 13:00 – 17:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku PLAC NZS nr inw. 449 (przy pomniku) i pojadą ul. M. Curie-Skłodowskiej – Legionowa i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 107
• w kierunku Klepacz w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Boh. Monte Cassino – Poleska – Sitarska i dalej stałą trasą.
• w kierunku Dworca PKS w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sitarska – Poleska – i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 108 i 111
• w kierunku Centrum w godz. 06:00 – 13:00 oraz 15:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – SIENKIEWICZA RZEKA BIAŁA nr inw. 417 (peron 3)
• w kierunku Centrum w godz. 13:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – SIENKIEWICZA/JUROWIECKA nr inw. 143.
• w kierunku gmin ościennych w godz. 06:00 – 13:00 oraz 15:00 – 20:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku SIENKIEWICZA RZEKA BIAŁA nr inw. 417
i pojadą stałą trasą.
• w kierunku gmin ościennych w godz. 13:00 – 15:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku SIENKIEWICZA/JUROWIECKA nr inw. 143 i pojadą ulicami Jurowiecka – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.


Autobusy linii 112
• w kierunku Centrum w godz. 06:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – RZEKA BIAŁA nr inw. 417.
• w kierunku Centrum w godz. 13:00 – 17:00 trasa linii zostanie skrócona i będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103.
• w kierunku Olmont w godz. 13:00 – 17:00 będą kursować ulicami: PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103 – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą.

Na trasach objazdu obowiązują istniejące przystanki. Zastrzega się, w przypadku wystąpienia dodatkowych utrudnień, możliwość skierowania autobusów na inne trasy objazdu, nie ujęte w powyższym zestawieniu.

Sprawdź także, co czeka kierowców - zamknięte ulice, dopuszczony ruch dwukierunkowy i parkingi wyłączone z parkowania: Biegacze opanują miasto. Będzie naprawdę dużo objazdów. UTRUDNIENIA

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.reducha@bialystokonline.pl

1472 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39