Nowa Castorama w Podlaskiem. Na klientów czeka sporo promocji

2022.11.17 13:18
W środę (16.11) otworzyła się nowa Castorama w regionie. Ma 2 tys. m2 powierzchni.
Nowa Castorama w Podlaskiem. Na klientów czeka sporo promocji
Fot: Castorama

W Podlaskiem otwarto kolejną Castoramę. Mieści się w Augustowie przy ul. Mazurskiej 10. Sklep ma powierzchnię 2 tys. m2. Klienci mają do dyspozycji 14 tys. produktów dostępnych "od ręki".

Klienci mogą korzystać z systemu ratalnego – 30 rat 0% czy płatności kartami podarunkowymi. Zgodnie ze sloganem "Nikomu nie pozwolimy pobić naszych cen", jeśli klient znajdzie niższą cenę na kupiony w Castorama Smart Augustów produkt, w ciągu 15 dni sklep zwróci różnicę ceny w gotówce.

W nowej Castoramie można odbierać też produkty zamówione przez stronę internetową. Klienci mogą to zrobić w sklepie lub specjalnym Castomacie, który jest dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Sklep oferuje też usługę click&collect, dzięki której zakupy online są do odebrania w ciągu 2 godzin od zamówienia.

W markecie pracuje 20 doradców, którzy pomagają znaleźć odpowiednie produkty. Chętni mogą również skorzystać z pomocy profesjonalnych projektantów, którzy skompletują odpowiednie meble i urządzenia.

- Jestem przekonany, że przy naszej pomocy klienci będą realizować swoje pomysły na wymarzone domy i mieszkania. Naszą misją jest pomoc w tworzeniu dobrych domów, umożliwiając każdemu poprawę warunków mieszkaniowych. Wiem, że jesteśmy w stanie spełnić te oczekiwania, gdyż zapewniamy wybór i dostępność produktów w najwyższej jakości i konkurencyjnych cenach, a także fachową i profesjonalną obsługę. Dołożymy wszelkich starań, aby Castorama w Augustowie była kolejnym miejscem, w którym nie tylko przyjemnie robi się zakupy, ale do którego chętnie się wraca – mówi Rafael Grzonka, kierownik Castorama Smart Augustów.

Na klientów nowego sklepu czeka mnóstwo promocji. Rabaty specjalnie przygotowane na tę okazję będą obowiązywały do 4 grudnia. Klienci mogą też wziąć udział w loterii, w której do wygrania jest bon o wartości 10 000 zł na wymarzoną kuchnię oraz setki innych nagród. Dodatkowo startuje akcja Kupujesz, zyskujesz! - za każde wydane 500 zł, klienci otrzymają 50 zł na kartę podarunkową. Do 4 grudnia dla wszystkich kupujących, którzy wydadzą minimum 800 zł na zakupy przewidziano darmowy transport produktów do domu czy mieszkania.

Castorama w Augustowie jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 i w soboty w godz. 8.00-18.00.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1300 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39