Nowe otwarcie MediaMarkt. Sporo promocji dla klientów

2021.12.02 18:04
W sobotę (4.12) klienci będą mogli robić zakupy w odnowionym sklepie MediaMarkt. Z tej okazji przygotowano wiele promocji.
Nowe otwarcie MediaMarkt. Sporo promocji dla klientów
Fot: MediaMarkt

MediaMarkt w Atrium Biała działa już od wielu lat. W ostatnich tygodniach sklep został jednak gruntownie przebudowany oraz zmodernizowany. 4 grudnia nastąpi jego ponowne otwarcie. Jak zawsze, przy takich okazjach, marka przygotowała wiele promocji. O godz. 16.00 zaplanowano licytację produktów. Będzie to okazja to zdobycia elektroniki użytkowej w niższych niż sklepowe cenach.

- Od wielu lat cieszymy się dużym zaufaniem mieszkańców Białegostoku i okolic. Każdego dnia staramy się zapewnić szeroką ofertę produktów w najlepszych cenach. Teraz z okazji nowego otwarcia przygotowaliśmy wyjątkowe promocje. To idealny moment na zakup prezentów mikołajkowych czy świątecznych. Zapraszamy wszystkich na bezpieczne zakupy i odkrywanie możliwości nowych technologii w naszym sklepie. Zawsze chętnie służymy radą i dzielimy się swoją wiedzą – podkreśla dyrektor sklepu Krzysztof Klimowicz.

W ramach promocji na klientów będą czekały tańsze, nawet o kilkaset złotych, smartfony (np. Galaxy A52s), odkurzacze, telewizory czy suszarki.

Ponadto 4 grudnia MediaMarkt w Białymstoku przygotował dla wszystkich uczestników Klubu MediaMarkt promocję - dostaną kupon zniżkowy na kwotę 25 zł przy zakupach za minimum 200 zł.

Sklep przypomina także, że oferuje sprzedaż ratalną oraz prowadzi pogwarancyjne naprawy sprzętów – także tych, które zostały zakupione w innych sklepach. Dbając o środowisko można także nieodpłatne oddać tu stare urządzenia, zgodne z asortymentem sklepu. Elektroodpady są później przekazywane do odpowiednich zakładów przetwarzania.

Sklep MediaMarkt C.H. Atrium Biała przy ul. Miłosza 2 będzie otwarty dla klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00, a także w niedziele handlowe w godzinach 10.00-20.00. W dniach 20-23 grudnia godziny pracy sklepu będą wydłużone do 22:00.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

895 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39