Nowość w Operze. Bilety można kupić przez smartfona

2013.06.24 00:00
Opera i Filharmonia Podlaska jest jedną z pierwszych instytucji kulturalnych w Polsce, a pierwszą na Podlasiu, które mogą sprzedawać bilety przez smartfony.
Nowość w Operze. Bilety można kupić przez smartfona
Fot: Anna Dycha
OiFP jest pierwszą na Podlasiu instytucją, która może sprzedawać bilety przez smarfony

Znajdując się w dowolnym miejscu przy pomocy smartfona z systemem Android można szybko kupić bilety, płacąc za nie przelewem bankowym albo kartą płatniczą. Płatność jest realizowana natychmiastowo. Po zakupie specjalna aplikacja pobiera bilet w formie QR kodu, który należy okazać obsłudze przy wejściu na wydarzenie. Bilety24 to nowoczesna i łatwa w obsłudze aplikacja do kupowania biletów na koncerty, filmy czy festiwale. Na stronie internetowej OiFP można znaleźć link, kierujący na stronę, z której łatwo można pobrać aplikację mobilną.

W związku z tym, że od 1 września obowiązywać będzie nowy cennik biletów w OiFP, placówka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom widzów. Do końca sierpnia będzie można kupić bilet w preferencyjnej cenie, po tym terminie wprowadzony zostanie nowy wyższy cennik. "Stare" ceny obowiązywać będą na bilety wykupione do 31 sierpnia, nawet jeżeli dotyczyć one będą późniejszych terminów.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1657 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39