Nowy Aldi już otwarty. To czwarty sklep tej sieci w Białymstoku. Gdzie się znajduje?

2024.02.14 20:33
W środę (14 lutego) otwarto kolejny, czwarty już, sklep sieci Aldi w Białymstoku. Klienci do końca tygodnia mogą liczyć na wiele atrakcyjnych promocji.
Nowy Aldi już otwarty. To czwarty sklep tej sieci w Białymstoku. Gdzie się znajduje?
Fot: pixabay.com

Pierwszy sklep Aldi w naszym mieście (przy ul. Kraszewskiego) został otwarty w połowie grudnia 2022. Pod koniec roku pojawił się kolejny - przy ul. Wierzbowej 6, a tuż po nim trzeci - przy ul. Raginisa 74 na Jaroszówce. W środę został otwarty kolejny, czwarty już sklep tej sieci. Mieści się przy ul. Bacieczki 213. 

W dniu otwarcia klienci mogli liczyć na degustacje i atrakcyjne promocje. Te drugie w przypadku niektórych produktów będą obowiązywać również w najbliższe dni.

Do soboty klienci mogą kupić w promocyjnych cenach parówki z szynki (3,99 zł/szt), pomarańcze (3,99 zł/kg), tuszkę z kurczaka bez podrobów z chowu bez antybiotyków (11,99 zł/kg), czy mięso mielone wołowe (9,99 zł/400 g). Nie zabraknie też promocji dotyczących słodyczy, nabiału, czy chemii domowej. Z okazji zbliżającego się dnia kota, który przypada 17 lutego, wszystkie karmy i przysmaki dla tych zwierząt będą o 30 proc. tańsze.

W Aldi można też znaleźć akcesoria dziecięce, przyrządy do domowego warsztatu i majsterkowania, artykuły do wyposażenia wnętrz i ogrodu, zabawki i wiele innych. Z okazji otwarcia nowego sklepu wiele z nich będzie w dużo niższych cenach niż zazwyczaj.

– Wierzymy, że już wkrótce osoby odwiedzające nasz nowy sklep w Białymstoku odkryją swoje ulubione produkty w naszej ofercie i dołączą do grona stałych klientów. Aby jeszcze mocniej ich do tego zachęcić, w kilka tygodni od otwarcia uruchomimy dodatkową akcję z bonami na zakupy. W jej ramach każdy, kto zrobi zakupy za 100 zł, otrzyma bony o łącznej wartości 100 zł (5 bonów po 20 zł) na kolejne zakupy – mówi Wojciech Seroczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce.

Nowo otwarty sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

695 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39