Nowy dealer samochodowy pod Białymstokiem. Powierzchnia wystawiennicza to blisko 1000 m2

2024.01.19 15:25
Auto Fus Group dołącza do dealerów Grupy Renault w stolicy Podlasia. Salon mieści się pod Białymstokiem, 15 minut od jego centrum.
Nowy dealer samochodowy pod Białymstokiem. Powierzchnia wystawiennicza to blisko 1000 m2
Fot: Auto Fus Group

Na mapie Podlasia pojawił się nowy dealer. Będzie on zajmował się obsługą zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych. Salon Auto Fus Group zaproponuje klientom pełną ofertę marek Renault i Dacia, jak również obsługę posprzedażną wraz z pakietem usług finansowych i ubezpieczeniowych.

- Jest to powrót firmy Auto Fus do grona przedstawicieli Grupy Renault. Zawsze, nawet w czasach, kiedy nie łączyły nas interesy, podziwialiśmy prowadzenie biznesu przez Grupę Renault, dlatego bardzo cieszymy się na ponowną współpracę. Zamierzamy do niej wnieść nasze doświadczenie i zaangażowanie, a także wypracowaną przez kilkadziesiąt lat kulturę współpracy z klientami, którą dostosujemy do wymogów i standardów marek Renault i Dacia. Podlaski rynek jest dla nas bardzo ważny. Zdążyliśmy się na nim zadomowić i zdobyć zaufanie lokalnych mieszkańców oraz firm. Jest to dla nas dobra baza na start oferty nowych marek, w które bardzo wierzymy - mówi Tomasz Fus, wspólnik w Auto Fus Group.

Obecnie opisywany salon marek Renault i Dacia dysponuje powierzchnią wystawienniczą liczącą niemal 1000 m2 oraz 12 stanowiskami serwisowymi. Auto Fus Group jeszcze w tym roku planuje rozpoczęcie budowy w Białymstoku oddzielnego serwisu do obsługi samochodów dostawczych francuskiego producenta. Kompleks miałby zapewnić dodatkowe stanowiska serwisowe i rozwój usług blacharsko-lakierniczych.

- To bardzo dobry znak dla naszych marek, powiększa się sieć autoryzowanych partnerów Grupy Renault. Cieszymy się, że dołącza do nas partner handlowy z tak dużym doświadczeniem, spełniający najwyższe standardy obsługi. Rozwój sieci jest dla nas niezwykle ważny i stanowi odzwierciedlenie zapotrzebowania lokalnych rynków, szczególnie, że następuje to w roku wprowadzania wielu nowości produktowych, tak po stronie Renault, jak i Dacii - mówi Tomasz Mróz, Dyrektor Wykonawczy Grupy Renault w Polsce i krajach bałtyckich.

Salon samochodowy, o którym mowa, mieści się pod adresem Porosły-Kolonia 1K.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
881 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39