Nowy Dealz w Białymstoku. Na pierwszych klientów czekają vouchery

2023.07.19 13:27
W Białymstoku otworzony zostanie drugi sklep marki Deazl. Otwarcie nastąpi już o godz. 9.00 w piątek (21.07).
Nowy Dealz w Białymstoku. Na pierwszych klientów czekają vouchery
Fot: Malwina Witkowska

W nadchodzący piątek zostanie otwarty nowy Dealz. Lokalizacja tego sklepu to Park Handlowy "Przy Dworcu", przy u. Bohaterów Monte Cassino 10 w Białymstoku. Dla pierwszych 100 klientów przygotowano voucher o wartości 10 zł na zakupy.

Sklep Dealz będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-21.00, a w niedziele handlowe od godz. 10.00 do 20.00. Dealz przygotował gazetkę promocyjną na otwarcie. Zobacz, na jakie promocje będzie można liczyć: TUTAJ.

Pierwszy Dealz w Polsce został otwarty w lutym 2018 r. w Swarzędzu, a obecnie cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Pierwszy sklep pod tym szyldem w województwie podlaskim został otwarty w Galerii Jurowiecka w Białymstoku.

Popularna sieciówka oferuje tysiące artykułów dla całej rodziny w atrakcyjnych cenach. Szeroki asortyment sklepu zapewni wybór produktów: spożywczych, drogeryjnych, artykułów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, artykułów papierniczych i wielu innych.

Dealz to znana międzynarodowa sieć będąca częścią Pepco Group. Grupa ta obejmuje również sklepy Pepco i Poundland. W Polsce istnieje już ponad 200 sklepów Dealz, a ich liczba stale rośnie. Sieć oferuje szeroki wybór ponad 3500 produktów znanych marek. Warto podkreślić, że Dealz ma również sklepy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Bułgarii, Czechach oraz wielu innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Łącznie grupa w swoich sklepach i centralach zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

694 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39